Změna pro život je online kurz s celostní lékařkou Barbarou Miller. Nech se inspirovat v oblasti pěti témat: hormony, střeva, chyby a trendy ve stravování, výživa dětí a efektivní mikroorganismy – http://bit.ly/zmenaprozivot.
Umělci života http://umelcizivota.cz je portál, ze kterého se na kurz dostanete. Umělci života také umožňují přístup k testovací sadě Stress Index http://bit.ly/indexstresu, která tě krok po kroku provede testováním denní křivky kortizolu ze slin. Zjistíš tak míru zatížení těla stresem. Být mistrem života, to už je vyšší level. Týká se lidí, kteří si prošli závažnou nemocí a mají příběh se šťastným koncem. Mistři života tu mohou být pro ostatní a sdílet svůj příběh.
Jste Mistrem života a chcete sdílet svůj příběh? Kontaktujte Míšu na misa.verde@gmail.com.
Doplňky stravy s čistou etiketou a energií dostanete na http://73.hcy-vitality.cz/, slevový kód 73. 

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě