Bílá hora – transformace národa

Přichází podzim a s ním spousta nových impulsů, které doslova vřou v naší společnosti. Co dokáže přinést svět našich domorodých tradic do našeho prostoru? V tomto rozhovoru uslyšíte žhavé novinky z pole jejich obnovy.
Brzy také oslavíme výročí 400 let od bitvy na Bílé hoře. Tato událost, která způsobila českému národu veliká traumata, jej může nyní poléčit a obnovit mezilidské vztahy mezi námi v Čechách na hluboké úrovni. Když spojíme síly, můžeme dosáhnout léčení našich vztahů, porozumění, laskavosti, důstojnosti, síly a soucitu. Obnovme jemná vlákna mezi námi.

Vážení přátelé,
prosíme vás o podporu naší práce. Abychom dokázali naši tradici obnovit, musíme na tom pracovat každý den. Jsme nezisková organizace a jsme závislí na darech lidí. Když podpora nepřichází, máme velice těžké časy. Obnovu tradic můžete podpořit tím, že pošlete příspěvek a pomůžete nám dále fungovat.
Děkujeme vám od srdce, jsme jeden kruh.

Číslo našeho účtu je: 2201465225 / 2010

Sláva rodu!

www.slovanskykruh.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě