Zdroj: Pixabay.com
Nyní je v akci epická příležitost rekalibrovat interní kompas pomocí kombinace Chiron a Jižní Uzel Trine.
To představuje naše přesvědčení o tom, jak se uzdravujeme, jak myslíme a pociťujeme trauma a je to vazba na naše emocionální tělo, nakonec existuje bezpečný průchod doslova ke skládce dat, velká část spasitele, oběti, programování pachatelů a obrovský skok vpřed, pokud jde o Božské úcty a odpovědnosti.
Mnoho dalších si nyní uvědomuje, jak to funguje, a jak můžeme léčit a přejít do probuzených stavů bytí, pouze převzetím vlastnictví jednotlivých polí, aby se kolektivní pole aktualizovalo. To znamená být příkladem úplně a ve všem.
Tento portál nám také umožňuje spatřit více o našich pasivních úsudcích a projekcích, a to zahrnuje chování, jako je povolení a ochrana pro záchranu těchto zmatených nevědomých pocitů.
Chiron požaduje, abychom kopali hluboko, abychom vlastnili a nárokovali pravdu, kterou se každý snaží tak těžko skrývat, a přitom si okamžitě uvědomíme příběhy, které tajně vytvářela, realitu nedostatku, nehodnosti a studu a že se toho vzdáme, řekneme si, předám to své duši, „případ dokončen“ nebo jej předám jako sen, abychom mohli začít pokračovat ve Dnech Nové Země. Tím příkladem o kterém mluvím, je vytvoření nové základní frekvence kolektivního pole, které jsme se nyní rozhodli probudit.
Chiron na jižním uzlu se podobá „vykořenění“ a zasazení do zcela nového pole, je to zcela nový systém víry, a proto i zcela nový příklad, kterým máme být. Jižní uzel je místem, odkud jsme přišli, jsou to opakující se staré vzorce a v současné době jsou schopni toto pole plně udržet pouze ti, kteří si mohou uvědomit, že jsme postaveni na chybně přečtených a přizpůsobených, tisíce let starých písmech. To znamená, že tato rasa neví nic o svých pravdách, proto jsme rasa v režimu hledače, nikdy není spokojená se svým množstvím, žádná z nich, neustále soutěží sama se sebou.
Když jsme si to uvědomili, bylo zřejmé, že probuzení bude vyžadovat, abychom umožnili upgrade celkové struktury staré paměti, prostřednictvím schopnosti nechat vše odejít a přeložit to všechno přes kvantovou moudrost, kterou nyní udržujeme, abychom se jako kolektiv mohli skutečně probudit a dostat se ven z detailů snu, který člověk nevědomky vytvořil.
Jako zápletka…
Vracíme se zpět k základům a zjistíme, že ticho je skutečně zlaté ✨
To bude samozřejmě nějakou dobu trvat …
Avšak my máme svět po celou dobu … ne?
K dispozici jsou nové instalace, zamiřte do sladkého místa uvnitř a jednoduše nahrajte nové, zapojte se a hrajte.
ZDROJ: A Gift From Gaia
Sdíleno v harmonii přijímání a dávání a rovnováze hravého vnitřního dítěte,
Mikai.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě