Růže, kořeny, paprsek světla

datum 7. 6. 2023
autor a zdroj obrázku: ©Svetlana Foote, Getty Images na webu Canva.com

3.6. se konal seminář Posvátná růže, který mě inspiroval k napsání tohoto článku.

Sešla se krásná skupina žen, které tvoří, žijí, inspirují skrz srdce, růži, světlo a kořeny. 

Scházely jsme se postupně a cítily, že je to v pořádku. Vše plyne jak má a není třeba zasahovat. 

Uvědomila jsem si, jak je důležité důvěřovat tomu co přichází ze srdce, i když se nám to zdá šílené. V meditaci v zahradě růží, kde nás léčí, aktivuje, nabíjí strážkyně této zahrady kyticí růží, jsem vždy vnímala, jak pohybuje růžemi nad námi, po těle a občas vnoří kytici do nás. Tentokrát se ukázala zajímavá vize, ve které navíc použila kytici jako "koště" a zbytky toho co se uvolnilo těmi růžemi po-zametala. Napadlo mě, že je divné růžemi zametat, to bych asi ani veřejně neměla říkat /řekl rozum/. Najednou jsem to zcela intuitivně řekla a jedna žena se přidala, že to viděla také. Je důležité to co cítíte říct, je v tom kolektivní informace, která u někoho za-vibruje a zapadne do skládačky. 

To jen naše mysl má pocit, že je divné růžemi zametat.

Láska, růže, ráda prosvětlí temné kouty, ráda vymete pavučiny, ráda jde do hloubek, ráda odtud vyzvedne poklady, ráda se spojí se zemí, nerozlišuje, neřeší, nesoudí. 

Celý seminář nás více než kdy jindy provázela a prostupovala energie posvátní geometrie, která nyní před slunovratem sestupuje na Zemi, ale i vystupuje ze Země a propojuje se v nás. 

Úplněk vytahoval velkou silou bloky, strachy, omezení ze všech časoprostorů. Tudíž místo běžné "očisty" pod vodopádem se ukázaly obrovské Niagarské vodopády. 

Při meditaci s pouštní růží, která otevírá dary a talenty se nám otevřely zajímavé vize. 

Mně se ukázaly ženy v jeskyni v červených šatech /kabátech/, které stály kolem krystalické koule protáčející se na vodě. Všechny současně se jí dotkly dlaní a ta koule vyzářila na povrch silný paprsek světla. 

Uvědomila jsem si, že pokud jsou ženy ukotvené /červené šaty - kořenová čakra/, jdou do hloubek /jeskyně/, spojí se v sounáležitosti a srdci /společné spojení dlaní na krystalu/, tak jsou schopné ve tmě vykřesat světlo, z hlubin vyzvednout poklady, dostat z podvědomí do vědomí ženskou láskyplnou spolupráci a sdílení. Samovolně otevírají portály kudy kráčí, vyzařují paprsky, inspirují, aktivují, žijí, tvoří, to co cítí. 

Toto nové ženství se nyní dostává z hlubin na povrch, ukotvuje se v této realitě a září do prostoru.

Ženy, které zachytily tuto informaci ji vyslovily nahlas: "Jsem tak ráda, že jsem tady, že již ženy spolu nesoutěží, nesoupeří, ale spolupracují v lásce, soucitu, sounáležitosti". 

Žádná setkání nejsou náhodná. Opět se setkaly ženy, které se na úrovni duší znají, již dříve se potkávaly, podporovaly, spolupracovaly...

Ukazovaly se nám i jednotlivé dary. Jedna žena viděla jeskyně, ve kterých se ženy regenerovaly /různé místnosti, jezírka, vykuřovadla, krystaly.../, další hedvábné polštářky, na kterých se při spánku omlazuje pleť, regenerují vlasy, jiná se vnímala jako řecká Bohyně s knihou pod paží...

Vše to jsou střípky našich talentů, stačí se do nich ponořit, rozklíčovat je, důvěřovat, inspirovat se, uchopit a vykročit. Žádná vize v hluboké meditaci není náhodná, aktivuje, otevírá, hluboké moudrosti a dary.

V kartách se nám ukazovali bratři růže, partnerství. Vnímám, že se probouzí i bratři růže a přidávají se k sestrám růže. Vznikají posvátná přátelství či partnerství.

Děkuji všem ženám, které přišly v tento silný před-úplňkový a před-slunovratový čas, děkuji za dary, které se nám ukázaly i za ty, které jsem od vás dostala, děkuji za krásný prostor, ve kterém se událost konala, děkuji za Lilianu a její energii bulharské růže, děkuji všem ženám, které vědomě žijí, kotví a září do prostoru, inspirují, děkuji mužům, kteří se přidávají, děkuji sama sobě. 

Ivona Antalii

Autor: Ivona Antalii
Zdroj: www.kliceksrdci.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě