Horoskop únor 2024

datum 27. 1. 2024
autor a zdroj obrázku: ©saiyood, Getty Images na webu Canva.com

Nejvýznamnější konstelace únor 2024

Zatímco pro svět bude únor 2024 z astrologického hlediska ( s výjimkou 7. – 8., 16.-17., 24. – 27. 2. ) relativně poklidným měsícem, přejícím aktivnímu odpočinku při sportu a nákupům technických novinek, naše republika nebude tentokráte v pomyslném závětří, ale zejména ve druhé a ve třetí únorové dekádě bude v palbě dramatických konstelací. Díky vlivu tranzitujícího Slunce, Merkura a Marse ve znamení Vodnáře na Lunu, na Urana a na Saturna republiky , můžeme na našem území očekávat zhoršení bezpečnostní situace, naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy či dalšími odhalenými případy korupce vlivných úředníků a politiků, významnou kartou v rukou opozice mohou být ceny ropy, zemního plynu a elektrické energie. Nelze vyloučit ani výměny ministrů a významných politiků. Na našem území mou přijít požáry, výbuchy a řádění vzdušného živlu. Může dojít k rozkolísání kurzu naší měny a obchodů na burze, do potíží se mohou dostat elektrárny a rozvodné sítě. Možné jsou i mezinárodní spory doprovázené ekonomickými škodami, jelikož Jupiter pohybující se znamením Býka vytvoří napěťovou vazbu s Neptunem republiky ve znamení Lva. Možná jsou i zranění, úrazy a úmrtí významných byznysmenů, politiků a sportovců. Je zde zvýšená pravděpodobnost, že nás potrápí vodní živel v různých skupenstvích a můžeme se dočkat i orkánů. Ve světě lze v tomto měsíci předpokládat díky velkému napětí mezi tělesy pohybujícími se znamením Býka a Vodnáře rozkolísání kurzů fiat i kryptoměn či burzovních indexů. 

1. - 2. února Merkur vytvoří harmonickou vazbu s Neptunem, což vytváří příjemné klima pro studium duchovních nauk či pro návštěvu kulturních zařízení. 

6. - 7. února se ocitá Venuše pohybující se znamením Kozoroha harmonickou vazbu s Jupiterem ve znamení Býka, a to přeje jak uvolněné a přátelské komunikaci s bližními tak navazování nových kontaktů či uzavírání obchodů

7. - 10. února se na ekliptice uzavřou dvě disharmonicky působící konstelace ( Slunce kvadrát Uran, Merkur kvadrát Jupiter ), za kterých nelze vyloučit výpadky rozvodných či počítačových sítí, technika se může vymykat zpod kontroly obsluhy a vyloučit nelze dopravní a průmyslová neštěstí. Světová ekonomika zřejmě dostane negativní impulzy.

10. - 16. února budou dění v naší republice ovlivňovat velmi náročné konstelace ( Slunce přechází přes Urana republiky a vytváří opozici na Luna a na Saturna republiky, Merkur tranzituje v opozici na Neptuna republiky a v kvadrátu s Merkurem republiky ). Díky tomu lze předpokládat nevlídné klima v přírodě i ve společnosti a naši občané mohou dávat najevo svou nespokojenost demonstracemi.

17. - 21. února jsou pro naši republiku z astrologického hlediska velmi kritické dny ( Mars kvadrát Slunce republiky, Merkur opozice Saturn republiky ), kdy můžeme očekávat vichr změn a fičet to může i v přírodě. Naši veřejnost zřejmě zneklidní řádění živlů přírodních i kriminálních. Možné jsou i výpadky počítačových a rozvodných sítí, vyloučit nelze ani havárie v hromadné dopravě ( i železniční a letecké ).

22. - 29. února se postupně propojí vliv Slunce, Merkura a Saturna ve znamení Ryb, kde již řadu let také setrvává vládce tohoto vodního znamení Neptun. Důsledkem tohoto spojení zřejmě budou extrémy vodních srážek – někde mohou očekávat záplavy jinde velká sucha. U nás vzhledem k tomu, že Venuše s Marsem budou v opozici na Neptuna republiky a v kvadrátech na Merkura republiky lze předpokládat spíše řádění vodního živlu v různých skupenstvích ( pravděpodobné jsou i prudké poryvy větru ). V těchto dnech a prakticky po celý únor může naše republika očekávat náročné děje spojené i s cenami vody, ropy, zemního plynu i elektrické energie. Přijít mohou i velké tlaky na odstoupení úředníků či ministrů, provalit se mohou další případy korupce.

Autor: Richard Stříbrný
Zdroj: www.stribrny.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě