Horoskop březen 2024

datum 29. 2. 2024
autor a zdroj obrázku: ©saiyood, Getty Images na webu Canva.com

Nejvýznamnější konstelace březen 2024 

Bezesporu nejvýznamnějším okamžikem nejen tohoto měsíce, ale celého roku je Jarní rovnodennost a letos k ní dochází 20. března v 4.06 hod SEČ, kdy na své pouti ekliptikou vstoupí Slunce do znamení Berana a celý svět tak dostane nový impulz. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. Novoroční horoskop sestavený pro Prahu pak přináší spíše pozitivní impulzy pro ekonomiku našeho státu a pro rozumnější chování vládnoucí garnitury, která se bude snažit prosazovat zákonu ku prospěchu většiny obyvatelstva. Nicméně na globální úrovni se projeví napětí mezi znamením Vodnáře , ve kterém se nachází Mars s Plutonem a znamením Býka, kterým prochází Jupiter s Uranem. Bude to velký boj mezi skupinou finančníků a jejich spřízněných politiků, kteří již zainvestovali obrovský kapitál do green dealu a protistranou téměř stejně silnou, která se snaží o korekci těch extrémních a dle mého úsudku nerozumných investic, při kterých utrpí téměř celá evropská ekonomika. Narostou opět tlaky mezi sdílením a vlastněním, mezi revolučními a evolučními proudy společnosti, mezi fiat a kryptoměnami. Naštěstí nemá z astrologického hlediska ani jedna strana výrazně navrch, takže lze očekávat přijetí rozumných kompromisů…V mundánních horoskopech má velký vliv Luna charakterizující nálady lidu a v tomto horoskopu je Luna v královské znamení Lva v harmonické vazbě se Sluncem ve znamení Berana avšak v napětí s Plutonem ve znamení Vodnáře. Vypadá to, že náš lid se nenechá uchlácholit nějakými sliby, ale když se ukáže nedodržování úmluv ze strany státních úředníků a politiků, tak lid vyjde do ulic a energicky dá najevo, co jej zlobí a trápí. 25. března dochází k polostínovému zatmění Luny se středem v 8.00 hod SEČ a v následujících měsících můžeme na našem území očekávat právní bitvy mezi stavební lobby a ekology (opozice Slunce ve znamení Berana a Lunou ve znamení Vah), což může ztížit jak zahajování významných staveb a tak dokončení již rozestavěných projektů. 

Pro naši republiku to bude mezi 4. a 19. březnem z astrologického hlediska velmi náročný měsíc, konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě mohou přinést extrémní děje v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze těžké havárie v průmyslu či v dopravě, možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí či násilné trestné činy, které pobouří naši společnost.

1. - 3. březen budou ovlivňovat relativně pozitivní konstelace přející uvolněné komunikaci a urychlující toky zboží. 

4. - 7. březen jsou tranzity specificky působící na dění v našem státě dosti náročné a mohou přinést zvýšenou četnost karambolů na cestách i v mezilidských vztazích ( Merkur kvadrát Mars republiky ).

8. - 10. březen Slunce kvadrát Mars republiky - možnost neúspěchů kriminalistů a sportovců v bojích se svými protivníky. Mundánně se ocitne Mars pohybující se znamením Vodnáře v kvadrátu na Urana , což předznamenává velmi dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze ani výbuchy sopek, zemětřesení doprovázené tsunami, možná jsou i letecká a železniční neštěstí. Za této dramatické konstelace není radno podnikat cokoliv riskantního…

16. - 17. březen v těchto dnech dostihne Slunce na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb, což přeje návštěvám kulturních zařízení a setkáním nad sklenkou dobrého moku s přáteli.

13. - 19. březen Mars přejde přes Urana republiky ve znamení Vodnáře a vytvoří opozice na Lunu a na Saturna republiky ve znamení Lva a to může přinést na naše území havárie v průmyslu i na cestách, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí. 

21. - 31. březen konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou vcelku pohodové a měly by nám přinést úspěchy na poli ekonomickém, politickém i sportovním (Mars trigon Slunce republiky, Venuše trigon Merkur a Jupiter republiky).

Zdroj: www.stribrny.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě