Zmatek,pochyby,ale hlavně Světlo a víra v dobro

datum 12. 12. 2023
Autor a zdroj obrázku: Jitka Saniová

V dnešním článku bych se ráda podělila o odpověď, a svým způsobem poselství, mého duchovního učitele a milovaného průvodce z mé rodiny. Všechno to začalo díky komentářům, které pochybují a poukazují, že nám spirituální mistři a učitelé slibují událost a nic se neděje. A tak jsem se v meditaci zeptala, jak to je. 

Předpokládám, že mluvíš o události, která posune Gaiu výš a svět se dostane do vyšších vibrací, kde se budou bytosti učit a vyvíjet bez hrůz a utrpení. Ta událost je vlastně sled událostí. Každý z vás může cítit jinou část, a tak když si o tom vyprávíte, může to znít až tak, že si protiřečíte. Ne, neprotiřečíte si. Ta hlavní událost, kdy se Země vymanila z nejhoršího, se už vlastně stala. Ty to ale nemůžeš až tak cítit. A abychom si opravdu rozuměli, zvolím metodu velmi jednoduchého symbolického příkladu.

Představ si člověka, kterého po roky a roky mučí. V jistém okamžiku je z toho vězení osvobozený. To je ta událost, kdy Země s dostala do bodu, kdy už může stavět novou Zemi. Jenomže roky a roky zmučené tělo se musí vyléčit a zahojit. A tak po velkém nadšení z „osvobození“ nastanou chvíle, kdy se musí rány vyčistit, vytlačit hnis, vydezinfikovat atd. To je právě to, co nyní zažíváte. Na povrch vychází hnis a čistí se to. Možná jste očekávali zázrak. Po roky a roky mučený pacient je na nosítkách, za minutku vstane a je zdravý. Vás léčitelů je ale bohužel menšina, a tak se tento rychlý zázrak zatím nemohl stát. A přesto se svým způsobem děje. Víc a víc lidí cítí potřebu pomáhat s tím dobrým. To se přes tu „bolest vytlačování hnisu a čistění ran“ nevidí, ale my bytosti Světla cítíme ten pokrok. Vy patrně ne, protože se musíte dívat na hrůzy, které se ještě musí zahojit

Víš, ono zlo není férové. Nepoví ti: „Jé, já jsem prohrálo, tak odtud zmizím.“ Zlo bude chtít ještě ukázat, že se dají některá „rány zanítit“, bude chtít ukázat svou moc.“ Kdyby bylo víc těch, probuzenějších, šlo by všechno rychleji, ale teď to držíte vy. A vím, že můžete být unavení a zklamaní a můžete i pochybovat, ale vy to zvládnete. Vy, kteří už držíte léčivé světlo, jste silní. 

Co se týče tebe, žiješ na území, které je poměrně v dost vysoké vibrační úrovni. Existuje tak zvaná mapa vibrací, a toto místo je na tom dobře. A tak věř, že každý z vás zná střípek události, každá laskavost a láskyplná myšlenka má velkou moc. Dobro je nakažlivé a po naší meditaci se zamysli, jak to myslím. Přijdou pochyby a nejistota, ale my bytosti Světla vás vedeme tak, abyste byli silní vstát, když vám události světa podrazí kolena. My hledáme způsoby, jak vás posílit a pomoci vám a máme plány, jak dál. A stejně tak věř, že každý z nás je vděčný a šťastný, když vás vedeme a cítíme, kolik lásky ve Vás je. 

Byla to krásná meditace. A já se po ní zamyslela nad naší zemí. Jsem šťastná, kde žiju. Ano, na internetu se i zde objevují ošklivé komentáře, to jen proto, že na internetu bývají aktivnější  ti zahořklí a nešťastní a negativní. Už delší dobu vidím, jak jsou lidé lepší. Zrovna v tyto dny jsem četla krásné příklady. Zraněná orlice Gaia potřebuje velkou zasíťovanou ohradu, záchranná stanice o sbírce na ni napsala: Jste úžasní, vybralo se víc a tak zbytek použijeme na léčení dalších zvířat. Pomáhám zdejšímu soukromému kočičímu útulku a mladý pár, který sem přivezl zraněná koťátka, donesli do útulku granule a konzervičky. Paní Eva z Pes v nouzi mi povídala, že jedna starší žena zdědila starý dům a tak jej prodala a věnovala na zvířátka. My Češi dáváme tolik na sbírky. Dovedeme se vcítit do potřeb a podělit se a to je přece krásné. 

Minulý týden jsem byla v pekařství a paní mi říkala: „Ta Vaše pochvala na náš chleba mě těšila, ale představte si, že dneska přišel pán, co stál za Vámi a pochválil nám vánočku. Chodí sem dlouho, ale jako by ho to předtím nenapadlo.“

Ještě před dvěma roky zde, kde žiju, sbírala jedna paní odpadky v přírodě - sama. Nyní se k ní lidé přidali a každé jaro a podzim vše vyčistí přírodu. 

Takže já osobně mám příklady, kdy je dobro nakažlivé. Samozřejmě že se setkávám i s opačnými příklady, ale ty slábnou. Cítím to. A tak si přeji, aby těch dobrem nakažených lidí přibývalo a jak nás bude přibývat, bude se i pacient (tento svět) léčit rychleji. A poté ty události – malé, větší i ta největší – budou přicházet rychleji. 

Věřme ve Světlo, naše světelné průvodce a v naši sílu Světla.

Autor: Jitka Saniová
Web: jitkasaniova

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě