Transformace

datum 3. 7. 2018

Poslední měsíce byly pro mě nesmírně náročné a ve své podstatě se mi mění život. Uvítala jsem změny ve svém životě a tak se to děje. A to zdaleka ještě se změnami nekončím . Od letního slunovratu minulého roku jsem začala procházet ještě intenzivněji velmi silnou transformací. Čištění všeho, co snad ani nevím, co bylo. Mám za sebou velmi náročné období, kdy jsem slítla na samé dno, a musela ze sebe dostat vše, co už nesouznělo s mou další životní cestou, nebo chcete-li etapou. V podstatě to bylo tak, vyřeš si minulost a pak si jdi, kam chceš :). Na transformaci jsem pracovala několik let, takže jsem věděla co se děje, ale že to bude mít takovou sílu, to jsem nečekala. Od nového roku jsem pustila kraniosakrální terapii. V praxi jsem byla úspěšná, klienti byli spokojení, doporučovali mě dále a vraceli se, vše bylo v pořádku. Pracovala jsem doma, hledala jsem sice prostory, ale nic nebylo volné. Vše mělo svůj důvod. Vnitřně jsem už cítila volání dál. Práce mě přestala tolik naplňovat. Jediné co jsem věděla, bylo, že chci více tvořit, využít svůj potenciál, kreativitu, pracovat s lidmi - dětmi i dospělými ve větším měřítku a využít vše co vím a znám. Někdy máte pocit, že se vám život hroutí pod rukama a nic nemůžete uchopit. Vesmír vám to vezme, pokud to odevzdáte a dá vám jen to, co s vámi půjde dál. V té době procházíte mnoha zkouškami, kde vás vesmír zkouší z toho, jestli to myslíte opravdu vážně a zároveň vám při tom pomáhá, i když to tak nevypadá. Pocity bezmoci, pláč, hněv, vztek, pocit neschopnosti, všechny tyto nízké energie, jsou také vaše síla. Jdou napovrch a transformují se. Občas se tak cítíme všichni, je to normální a je potřeba to nechat projít. Podstatné je, na co se člověk pak zaměřuje. Uvědomit si, že život máme ve svých rukou, a žijeme v přátelském vesmíru. Když projdete takovým procesem, procházíte svou vlastní smrtí. Je to náročné, ale stojí to za to. Ten pocit lehkosti, svobody, nekonečné lásky, uvědomění si své síly a schopností, je prostě skvělé. Tak můžete naplno využít svůj potenciál, žít život, jaký chcete žít a víte, že zvládnete vše. Jsme tu krátce, i když žijeme několik životů. Ale tenhle, je jen jeden. A já si ho chci užít a využít svůj čas pro sebe i pro nás všechny. Každý tady máme svá poslání, a i když vám někdy přijde pocit, že jste ztracení, je to jen to, že hledáte sebe sama, ne někoho nebo něco, ale sami sebe .

A když se najdete, složíte sebe kompletně jak puzzle do velkého obrazu, to teprve začne opravdový život. Věřím, že všichni máme tu sílu to zvládnout, jen ta síla neleží někde na nebi u andělů, ale v hlubinách našeho vlastního pekla, dole v hloubi naší duše. Jakmile tu sílu najdete, spojíte se s ní, a spojíte s nebem, pak žijete ve svém středu. Stejně jako strom, s nohama pěkně na zemi s kořeny pevně v zemi, tělem jako svým středem a korunou k nebi. Pevný stavební kámen pro život, jaký chcete mít. Chystám mnoho nového. Připravuji nyní nové projekty, maluji, píšu a tvořím. Baví mě to a naplňuje čím dál víc. Těším se, až vám vše nové a proměněné představím, máte se na co těšit .

Autorka: MIRIAM ARIANNA - inspirativní průvodce na Vaší životní cestě

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autorky, aktivním odkazem na stránky miriam-arianna.webnode.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico