Zdroj: Pixabay.com
11.2. ve 20h05 nastává novoluní ve vzdušném znamení Vodnáře. Novoluní znamená,že se v konjunkci spojují Slunce a Luna ve Vodnáři.
V tomto znamení jsou i Merkur, Venuše, Jupiter a Saturn. V okamžiku novu jsou všechna tato tělesa v oblasti 5. domu jež je oblastí tvůrčí aktivity. Vládce Vodnáře je Uran, který se nachází v okamžiku novu v 8. domě a je dlouhodobě v zemském znamení Býka a také v napěťové kvadratuře se Saturnem ve Vodnáři.
Tématem novu ve Vodnáři je uchopení, pochopení a “nastartování” vlastní originality, svobody, svobodného prostoru, také kooperace s druhými, přátelské vztahy a zaměření pozornosti na budoucnost. Vodnář je vždy nějakým způsobem “jiný”, nelze ho vtěsnat do “středního proudu”, do “normality”. Přijměme svou odlišnost, hýčkejme si svou jedinečnost a trvejme na svobodě pohybu i projevu, na svobodě samostatně rozhodovat o tom, jak bude vypada naše realita, jak bude vypadat naše budoucnost.
Oblast 5. domu je tvůrčí oblastí – máme k dispozice veškeré “nástroje” pro tvoření svého života, nestyďme se je použít  – všichni máme fantazii, představivost, nápaditost – každý člověk disponuje schopností tvořit. Schopnost rozhodnout se jakým způsobem budu žít.
Uran, vládce Vodnáře je v napěťovém aspektu nazvaném kvadratura na Saturn, Uran se nachází v Býku a v 8.domě. Je tu určitým způsobem “prověřováno” naše odhodlání “žít” své vize a představy v každodenním, reálném životě. Odkrývají se různé strachy – z toho, že “zemřu” (Uran v 8.domě), že nebudu přijat či odsouhlasen společenským systémem a zůstanu tak vyobcován…je třeba si uvědomit, že jednoho dne zemřeme všichni. Když to přijmeme přestaneme mít ze smrti panický strach.
Nyní záleží na tom, jak “kvalitně” chceme žít. Chceme žít v diktátu toho, co je nám nabízeno z vnějšího, přiznejme si politikou a ziskem ovládáného světa -nebo chceme žít dle vlastního “vnitřního” nastavení, dle toho, co potřebuje naše Duše, naše podstata? Budeme poslouchat vnější nařízení, tvářící se že jde o naše dobro (v podstatě však sledující povětšinou vlastní cíle….např.nemocnice dostává za pacienta tzv. “s covidem” více peněz než za pacienta “bez covidu”, za rychle spíchnutou vakcínu také “někdo” dostává hezkou sumičku, atd. atd)….chceme hrát tuto hru?? Nebo chceme o svém životě rozhodovat sami? Přijmeme zodpovědnost za své zdraví nebo se stále budeme spoléhat na to, že nás “něco vnějšího uzdraví, zachrání atd..” Na zvážení tohoto je prostor do úplňku v Panně jež je 27.2. Přeji nám všem krásně tvůrčí čas přátelé

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě