Novoluní ve Střelci

datum 13. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com
Novoluní se ponese v duchu silných a pozitivních energií. Zároveň vše staré a přežité bude ukončeno. Víra a vlastní pohled na předkládané informace nás posílí. Každý z nás tento čas prožije vlastním způsobem a hvězdy nám přinášejí velkou podporu v této transformaci.
Doba čtení 1 min

Cesty k sobě


14.12. v 17h16 nastává novoluní v ohnivém znamení Střelce. Slunce a Luna se spojují v konjunkci a k nim se ještě přidružuje Dračí ohon a Merkur ve Střelci. Toto Stellium planet ve Střelci je v harmonickém trigonu na Mars v Beranu. Energie jiskří a plane, témata Střelce, jako jsou víra, optimismus a svoboda jsou posílena. Cítíme příliv silné energie, touhu po nových začátcích, potřebu tvořit pozitivní a svobodnou budoucnost. Jsme netrpěliví a vzrušení. Dračí ohon (jižní lunární uzel) naznačuje, že je třeba uzavřít minulost - může se nám zviditelnit, co vše máme uzavřít a ukončit, abychom mohli postoupit dále. Novoluní je o nových začátcích, ale díky konjunkci Merkur/Dračí ohon uzavíráme staré záležitosti. Merkur poukazuje na důležitost způsobu myšlení a komunikace, na sílu informací a toho, čemu věříme. Neptun v Rybách je ve volnější kvadratuře na celé Sellium planet ve Střelci (Neptun je okamžiku novu v 10.domě) - opět se dostáváme k tématu médií, které nám předkládají určité informace - z nichž mnohé jsou zavádějící a lživé. Je jen na nás samotných, na naší vlastní schopnosti přemýšlet, rozlišovat, nacítit se a vyhledávat si informace vlastní cestou - zda rozlišíme pravdu od lži.
Téma Střelce je víra a optimismus - to jsou nyní pilíře naší psychické odolnosti a schopnosti nenechat se zlomit, zdeptat a ovládat. Víra v sebe sama, víra ve vlastní svobodu a víra v to, co nás přesahuje, nám nyní silně pomáhá tvořit novou životní realitu. Mars ze znamení Berana nám přináší energii a odvahu.
Stellium planet ve Střelci se nachází v 6. domě což je oblast každodenního života, práce, služby a zdraví. I v těchto oblastech nám může napomoci Střelecký optimismus a důvěra ve vyšší procesy. Také pomáhá psychická, emoční i fyzická detoxikace - především játrům (jež korespondují se znamením Střelce) je nyní dobré ulevit a podpořit je. Veškerou frustraci a zlost, kterou v sobě případně máme je třeba uvolnit a pustit.
Ascendent okamžiku novoluní je v Raku a Pluto v Kozorohu je v oblasti 7.domu, oblasti partnerských a mezilidských vztahů. Vztahy procházejí hlubokou transformací a ty vazby, jež už jsou přežité, nefunkční či destruktivní - jsou ukončovány. Funkční vztahy v nichž panuje láska, úcta a pochopení naopak posilují.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico