Zdroj: Pixabay.com
13.3. v 11h21 nastává novoluní ve znamení Ryb. Nov (tedy Slunce konjunkce Luna) se ještě spojuje s Venuší a Neptunem v Rybách – máme tady krásné Stellium ve znamení Ryb, které je v harmonickém sextilu s Plutem v Kozorohu.

Tento nov nás nabádá, abychom se ponořili do hlubin své duše, uspokojili její potřeby, abychom otevřeli své srdce dokořán a napojili se na proud bezpodmínečné lásky, božího milosrdenství a hluboké vděčnosti za ŽIVOT. Naslouchejme hlasu své intuice, dejme prostor fantazii a vyjádřeme své pocity. Zesiluje se touha po sounáležitosti, romantice, lásce, přijetí, odpuštění…..rozpusťme všechny bloky, které nám brání ve schopnosti milovat, rozpusťme hranice, které nás vzájemně oddělují, odpusťme sobě i druhým, dejme prostor své intuici. Věnujme se tvůrčím ,uměleckým a duchovním aktivitám , uvědomme si, že duchovní život není oddělen od světského každodenního života.

Odpočívejme, opusťme aspoň na chvíli potřebu vše kontrolovat a organizovat, ponořme se do proudu života a nechejme se jím na chvíli unášet…. Nový cyklus začíná Rybám, nov má silný vliv také na Panny, Blížence, Střelce a do určité míry na Štíry, Raky, Býky a Kozorohy, zejména máte-li Slunce, Lunu či osobní planety na 22°až 24°těchto znamení. Během následujících dnů budeme velice citliví, snadno zranitelní, budeme toužit po lásce, míru a klidu.

Můžeme se věnovat duchovní léčbě, pusťme všechny zranění, opusťme veškeré utrpení a ponořme se do proudu lásky, radosti a vděčnosti…naše těla jsou hodně citlivá (obzvláště na léky, omamné látky, alkohol a kofein), potřebujeme se pročistit , potřebujeme dostatek čisté vody, můžeme čistit i své okolí, bydlení, prostor v němž žijeme. V lásce můžeme být až nereální, necháme se unášet svou fantazií….obklopme se příjemnými a laskavými lidmi, zvířaty, rostlinami, krásnými věcmi, před spaním se můžeme číst pohádky …to vše nám udělá velice dobře.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě