Naděje

datum 18. 1. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Lidé Země, posilujte v sobě naději na lepší život. Je toho zde mnoho, co je potřeba přijmout a změnit a naděje vám dodá sílu k tomu, abyste se rozhodli udělat něco se svými životy. Čím více vás bude, tím větší úspěch tato mise  bude mít. Ano, nazýváme to misí, neboť je to váš úkol a vaše priorita toho, abyste se sjednotili a nalezli nová řešení problémů, nové náhledy na život a na svět. Víme, že stále pochybujete o své síle. Avšak mnohokrát jste se mohli přesvědčit, že dokážete mnohé, že jste schopni překonat sebe samé. V časech temných jste se dokázali semknout a společně bojovat za věc. Ne však se zbraněmi. Je potřeba, aby každý sám za sebe vybojoval svou bitvu se strachem a pochybnostmi. Pak přichází láska, která otevírá dveře. A tyto dveře se otevřou všude tam, kde bude víra. Víra v lepší budoucnost, víra v moc lásky. Tam, kde je víra ve svou vlastní moc.

Lidé Země, končí další rok a nový přichází. Ve vašich životech se toho mnoho změnilo. A toto ještě není konec. Je to teprve začátek nové éry. Vaše duše toužily být součástí těchto zlomových let a to je důvod, proč jste všichni zde. V čase, kdy je zde po několika tisících let možnost opět povstat a osvobodit se z pout, kterými jste svazováni. Je však potřeba pochopení, trpělivost a síla vůle. Jste vedeni, abyste se probudili a prohlédli. A konečně uviděli to, před čím jste dlouhou dobu zavírali oči. Víme, že cítíte skepsi a mnozí stále čekají na to, že se situace změní a oni budou moci žít tak, jako žili před lety. Avšak tento čas se již nevrátí. A proto je potřeba zaměřit se na přítomnost, na to, jak se dostat z místa a ze situace, kde již netoužíte být. A cesty se ukazují. Ale cítíte se odpojeni jeden od druhého, cítíte se osamoceni. Toto však je pouze iluze. Vše vás vede k sobě samým. Vše vás vede k pochopení, že nelze čekat na něco nebo někoho, kdo vás spasí. Pouze vy sami musíte změnit chod dějin. A my jsme s vámi. Pomáháme vám na vaší cestě a tato pomoc je poskytována každému, kdo o ni požádá. A proto žádejte, Lidé Země.

Uzavřete vše, co vám již neslouží. A spolu s tím odhoďte také vaše strachy. V tomto čase je zde velmi mnoho negativních emocí. I v dobách temných si hledejte to, co vás potěší, co vás naplní a rozsvítí. Otvírejte svá srdce a dávejte lásku. Víme, že jste bytosti láskyplné, máte v sobě přeci božskou jiskru. Před vámi je ale opět velmi náročný rok, máte ale všechny prostředky pro to, abyste jím prošli posílení. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico