Horoskop listopad 2023

datum 31. 10. 2023
autor a zdroj obrázku: ©saiyood, Getty Images na webu Canva.com

Nejvýznamnější konstelace listopad 2023

Tento měsíc je z astrologického hlediska snad nejnáročnější z roku 2023. Ekliptikou bude až do 22. listopadu postupovat ruku v ruce Slunce s Marsem ve znamení Štíra a až do 10.11. jim bude sekundovat Merkur. Postupně se vytvoří enormní napětí mezi znamením Štíra (Slunce, Merkur a Mars) se znamením Býka (Uran a Jupiter). Výsledkem pak mohou být dramatické děje v přírodě (řádění vodního a zemského živlu) i ve společnosti (extrémní výkyvy na burzách, demonstrace nespokojených vrstev obyvatelstva, eskalace probíhajících válečných konfliktů či inicializace konfliktů nových). Toto napětí se může také projevit zvýšenou četností bolesti krku (ORL – angíny apod.) a napilno zřejmě budou mít specialisté na nemoci pohlavních orgánů a močových cest. Očekávat lze velké rozkolísání kurzů fiat i kryptoměn či některých významných akcií, zaútočit mohou teroristé. Zkrachovat mohou některé banky či úvěrové společnosti. Vyloučit nelze ani velká dopravní (i letecká či železniční) a průmyslová neštěstí. Po zbytek měsíce pak bude Slunce s Marsem ve znamení Střelce k v kvadrátech na Saturna ve znamení Ryb, což by mohlo světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy či prudké bouře. 

Zatímco první dvě listopadové dekády by měly být i pro naši republiku plné napětí a zvratů, ta třetí dekáda by již měla být již klidnější, konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou spíše harmonické a astrologické situace specificky ovlivňující dění v našem státě se poněkud vystříbří.

1. - 3. listopad Slunce kvadrát Neptun republiky, Venuše opozice Neptun – pozor na podvodníky, nevhodné dny pro důležitá jednání. Hlavně 1. listopadu může být i mlhavo díky vazbě Luny na Neptuna. 

4. - 8. listopadu se náš stát ocitá v palbě náročných konstelací, za kterých lze očekávat prudké zvraty sil v přírodě i ve společnosti. (Mundánně bude Merkur v opozici na Urana a bude tranzitovat v kvadrátech na Lunu, Urana a Saturna republiky). Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy a může se zvýšit četnost dopravních havárií.

10. - 20. listopadu přichází astrologický „fičák“, který přinese mnohým jedincům i státům těžké lekce, které leckde nemusí nechat kámen na kameni… 10. až 13. listopadu se ocitne Slunce s Marsem v opozici na Urana, což může světu přinést mimořádně dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Vyloučeny nejsou požáry, výbuchy sopek, tsunami či ekonomické krachy, přijít mohou výpadky počítačových a rozvodných sítí. 14. až 20. listopadu se konstelace seskupí v mimořádně náročných a dlužno říci nebezpečných vazbách s planetami v horoskopu našeho státu, takže nelze vyloučit výpadky sítí ani u nás, možné jsou násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost. Možné jsou bohužel i těžké havárie v průmyslu a v dopravě. (Slunce s Marsem v kvadrátech na Lunu, Urana a Saturna republiky).

22. - 26. listopad Slunce s Marsem ve znamení Střelce vytvoří kvadráty na Saturna ve Znamení Ryb, a to je konstelace, za které lze očekávat zemětřesení, výbuchy sopek a cyklóny. Hrozí úrazy dolních končetin a negativní impulzy zřejmě dostane i cestovní ruch a mezinárodní obchod.

26. - 30. listopad konstelace specificky působící na dění v naší republice jsou harmoničtější a náš stát by mohl zaznamenat úspěchy na poli ekonomickém a vyznamenat se mohou naši umělci. Obchody by se na našem území měly hýbat.

Autor: Richard Stříbrný
Zdroj: www.stribrny.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě