Horoskop červen 2023

datum 1. 6. 2023
autor a zdroj obrázku: ©saiyood, Getty Images Signature na webu Canva.com

Nejvýznamnější konstelace červen 2023

Bezesporu nejvýznamnější konstelací tohoto měsíce je vstup Slunce do znamení Raka, ke kterému dochází ve středu 21. června v 16.58 hod SELČ. Na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu a horoskop sestavený pro tento okamžik pak bude podbarvovat dění na naší krásné planetě po následujícího čtvrt roku. Horoskop Letního slunovratu sestavený pro souřadnice Prahy poukazuje na spíše chladnější léto, jelikož ve 4. domě tohoto horoskopu, který ovlivňuje počasí zejména se nachází Saturn ve vodním znamení Ryb a opodál je  jeho vládce Neptun. Tahle Saturnova pozice sama o sobě by poukazovala na spíše na sušší a chladnější počasí, avšak vzhledem k dosti přesnému kvadrátu Urana ( prvního vládce čtvrtého domu ) na Marse nacházejícího se v ohnivém znamení Lva se jeví pravděpodobnější prudké zvraty od sucha k záplavám, úrodu může poškodit nerovnoměrná distribuce vodních srážek a občasné požáry. Tyhle chladnější konstelace specificky ovlivňující klima v naší republice jsou testem poměru sil astrologických konstelací a globálního oteplování. Pokud bude i toto léto přes ty „chladné“ konstelace horké, pak bychom měli bít na poplach a ještě zvýšit intenzitu zadržování vody na našem území. Silně obsazený 9. dům ( Luna, Venuše a Mars ve znamení Lva ) tohoto horoskopu naznačuje, že naši obyvatelé budou hojně cestovat za teplem do dalekých krajů. Poškozený Uran v domě sedmém by mohl našemu státu přinést komplikace v mezinárodních vztazích politických i ekonomických . Dramatické děje v přírodě i ve společnosti mohou očekávat obyvatelé ve středoamerických zemích či v západní Africe. V těchto lokalitách díky tomu, že kvadrát mezi Marsem a Uranem bude na hlavních osách, může dojít k pokusům o převrat, velké škody pak mohou napáchat výbuchy sopek, zemětřesení, cyklóny či tsunami. Pro lidstvo pak bude obzvláště náročná třetí červnová dekáda, kdy se na ekliptice uzavře kvadrát mezi Marsem a Uranem, za kterého mohou nastat výše zmíněné děje. Pro naši republiku bude z astrologického hlediska velmi náročných prvních 12 dnů a poslední dva dny tohoto měsíce, kdy na našem území můžeme očekávat častější karamboly v dopravě či v mezilidských vztazích.

1. - 2. červen – Venuše v Raku trigon Neptun v Rybách přeje návštěvám kulturních zařízení, setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku či meditacím a rozjímáním. Brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny…

4. - 12. červen dění u nás bude ovlivňovat řada disharmonických konstelací, za kterých lze na našem území předpokládat nepříznivé děje v přírodě i ve společnosti. Možné jsou požáry, výbuchy, výpadky rozvodných a počítačových sítí, přijít může zvýšená četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě. (Merkur kvadrát Uran, Luna a Saturn republiky, Slunce opozice Mars republiky). Naše veřejnost může být rovněž zneklidněna násilnými trestnými činy.

14. – 16. červen Merkur kvadrát Saturn – váznout může komunikace i doprava

20. - 21. červen Merkur Blíženci sextil Mars Lev – obchody se budou hýbat, lidé by měli spolu dynamicky a otevřeně komunikovat, nuda nebude na pořadu dne.

24. – 27. červen Mars pohybující se znamením Lva vytvoří kvadrát na Urana ve znamení Býka, což by mohlo přinést četné havárie v individuální i v hromadné dopravě ( i v letecké a v železniční dopravě ). Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, velké požáry či cyklóny. Možné jsou opět výpadky počítačových a rozvodných sítí po bouřích.

29. červen až 1. červenec vytvoří tranzitující Mars ve znamení Lva opozici na Urana republiky ve znamení Vodnáře, a to varuje před zvýšenou četností havárií při vycestování na dovolenou po skončení školního roku. Lze doporučit odjezd po vlastní ose odložit na pozdější dobu, kdy se napěťové konstelace rozvolní.

Autor: Richard Stříbrný
Zdroj: www.stribrny.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě