Vyvarujte se energetickým upírům

views 487 datum 22. 9. 2021

V knize Energetičtí upíři (Metafora 2018) se Dr. Northrupová zaměřila na problém související s duševním zdravím - jak se ubránit vysávání energie v mezilidských vztazích a to i od lidí, u kterých by nás to možná ani nenapadlo.

V knize Dr. Northrupová popisuje fenomén energetických upírů a nabízí čtenáři návod na to, jak rozpoznat a hlavně se vyhnout vztahům, které nás okrádají o energii, jak se jim bránit a jak obnovit své zdraví a sílu.

Podle autorky empatičtí, citliví lidé přirozeně vnímají život soucitně, se zájmem o druhé a jsou nositeli vnitřního světla. Zároveň se ale právě kvůli tomu, stávají oblíbenou kořistí energetických upírů – lidí, kteří se na jejich energii přiživují, a to na všech úrovních – fyzické, citové i finanční.

Dr. Christiane Northrupová představuje fenomén „energetických upírů“ a nabízí způsob, jak tyto negativně působící lidi ve svém okolí odhalit a získat zpět ztracenou energii. Své závěry opírá o nejnovější výsledky vědeckých výzkumů a uvádí příklady z vlastní praxe a života.

Zdroj: FB autorky

Dozvíte se více o dynamice vztahu mezi empatickým člověkem a energetickým parazitem a autorka ukáže, jak „upíři“ využívají energii druhých k vlastnímu prospěchu. Dr. Northrupová nabízí praktické techniky, díky nimž se škodlivým vztahům můžete rovnou vyhnout, anebo se uzdravit, pokud už vás zasáhly. Jakmile rozpoznáte vzorce chování typické pro tyto nevyvážené vztahy, budete „upíry“ schopni identifikovat.

Doktorka Christiane Northrup je zavedenou odbornicí na ženy, ženské tělo a jeho zdraví. Českým čtenářkám se poprvé představila bestsellerem Žena: Tělo a duše či Bohyně nestárnou.

Knihu z nakladatelství metafora zakoupíte na e-shopu www.grada.cz.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR::
107-7380440287/0100 s uvedením „Dar“ do zprávy pro příjemce.

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021