Zdroj: Pixabay.com

Máte rády zábavu, zajímavé akce a české výrobce? Pak rozhodně nepropásněte unikátní akci, která se bude konat v Pardubicích. Bude tam mnoho inspirace z oblasti oděvů, doplňků, zkrášlování, hýčkání a zdravého životního stylu.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


A je tu podzim! Chcete koupit něco hezkého na sebe? Zajímá Vás neobvyklá přírodní kosmetika či kreativní výrobky? Rozhodli jste se konečně zhubnout, změnit image či se naučit zdobit dorty nebo snad kreslit?

Pak Vás srdečně zveme ve středu 23. září a ve čtvrtek 24. září od 10.00. do 18.00 hod. do Domu techniky Pardubice, vedle divadla, na velkou východočeskou výstavu

ŽENA 2020.

Na co se můžete těšit?

Na 60 firem z celé republiky se sortimentem módních oděvů, kreativních doplňků, kabelek, dekorací, bižuterie, kosmetiky, výrobků zdravého životního stylu. Čeká Vás bohatý doprovodný program – módní přehlídky 3 x denně – ve středu v 11.00, v 15.00 a v 16.30, odborné přednášky celé 2 dny – o bytovém designu, výběru účesu a oblečení, ukázky péče o pleť a líčení, modelování dortových dekorací, automatická kresba, ale i témata psychologie či hubnutí.

Přijďte podpořit české výrobce, levně nakoupit a dobře se pobavit!

Kontakt: www.dtpce.cz, Tel.: 770 623 217


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě