Zdroj: Facebook.com/astrologverasourkova
Dne 28.1.ve 20h16 nastává úplněk ve Lvu. Slunce ve Vodnáři jež se nachází v konjunkci s Jupiterem je v opozici na Lunu ve Lvu a tato tělesa jsou v napěťové a dynamické kvadratuře na konjunkci Mars/Lilit v Býku.
Lev je znamení jehož podstatou se tvořivost, prezentace sebe sama, hravost, sebe-vědomí, touha žít v lásce, radost ze života. Všechna tato témata jsou nyní aktuální až do následného novoluní ve Vodnáři jež bude 11.2. Luna ve Lvu je v napěťové kvadratuře s konjunkcí Mars/Lilit v Býku – nyní je načase uvědomit si skutečné citové potřeby a uspokojit je. Uvědomit si zda si něčím blokuji radost ze života, hravost, tvořivost a prožívání láskyplných pocitů. Uvědomit si nakolik důvěřuji v sebe sama, ve své schopnosti, ve svou individualitu a nezávislost. Nyní je vhodný čas vyzdravit všechny tyto potřeby, uvědomit si, že jako lidská bytost mám právo žít autentický život jež je naplněný radostí, hravostí, tvořivostí a láskou. Můžeme léčit své vnitřní dítě – a znovu se napojit na dětskou , čistou radost ze života. Každý z nás je jedinečnou, krásnou bytostí jež má bytostné právo milovat a být milován -napojme se na tento proud obzvláště v této době, kdy jsme z vnějšího světa tlačeni stále ke strachu ze života, ke strachu z kontaktů s druhými lidmi – nenechejme se tímto manipulačním programem ovládnout a zdeptat. Tvořme šťastný a zdravý život, milujme se a radujme se❤🍀🌞

Věra Šourková

Zdroj:www.facebook.com/astrologverasourkova/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě