Filosof, léčitel, biotronik a pokračovatel díla Josefa Zezulky (1912 – 1992) Tomáš Pfeiffer nevzdává svoje úsilí o sblížení klasické a alternativní medicíny v České republice a soustředil za tímto účelem obsáhlou publikaci pod názvem “Alternativní medicína (CAM) ve světě – O čem se mlčí”, jež se opírá o dohledatelná fakta vycházející z údajů Světové zdravotnické organizace (WHO), Rady Evropy a dalších světových výzkumů, které bez výjimky doporučují začleňování alternativní medicíny do standardní péče o zdraví lidí.

U nás tomu tak ale není a už delší dobu jsou na veřejnosti prezentovány často jednostranné informace, které vedly například k ukončení činnosti Centra tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové, nebo jsou příčinou chystaného zpřísnění podmínek nutných k provozování lidového léčitelství v zemi. “Má-li vzniknout vztah, musí se partneři poznat,” zdůvodňuje Tomáš Pfeiffer vznik uvedené publikace, s kterou chce seznámit jak odbornou, tak i laickou veřejnost. Více pak prozradil v rozhovoru s Romanem Zahrádkou, v němž se nechal dokonce přemluvit k předání léčivé energie divákům, díky čemuž a pořadu Seance na TV Nova se stal v první polovině 90. let všeobecně známým léčitelem.

 

www.dub.cz
www.sanator.cz
twitter.com/tomaspfeiffer


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě