Filosof, léčitel, biotronik a pokračovatel díla Josefa Zezulky (1912 – 1992) Tomáš Pfeiffer nevzdává svoje úsilí o sblížení klasické a alternativní medicíny v České republice a soustředil za tímto účelem obsáhlou publikaci pod názvem “Alternativní medicína (CAM) ve světě – O čem se mlčí”, jež se opírá o dohledatelná fakta vycházející z údajů Světové zdravotnické organizace (WHO), Rady Evropy a dalších světových výzkumů, které bez výjimky doporučují začleňování alternativní medicíny do standardní péče o zdraví lidí.

U nás tomu tak ale není a už delší dobu jsou na veřejnosti prezentovány často jednostranné informace, které vedly například k ukončení činnosti Centra tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové, nebo jsou příčinou chystaného zpřísnění podmínek nutných k provozování lidového léčitelství v zemi. “Má-li vzniknout vztah, musí se partneři poznat,” zdůvodňuje Tomáš Pfeiffer vznik uvedené publikace, s kterou chce seznámit jak odbornou, tak i laickou veřejnost. Více pak prozradil v rozhovoru s Romanem Zahrádkou, v němž se nechal dokonce přemluvit k předání léčivé energie divákům, díky čemuž a pořadu Seance na TV Nova se stal v první polovině 90. let všeobecně známým léčitelem.

 

www.dub.cz
www.sanator.cz
twitter.com/tomaspfeiffer


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png