Vizí programu MISP je, aby každé dítě ve škole zažilo pozitivní a pečující dotek každý den… všude na světě.

Posláním programu MISP je zajistit vysoce kvalitní a profesionální výcvik všem pedagogům a dospělým, kteří se starají o děti a chtějí přinést pečující dotek do škol.

Poselství od spoluzakladatelky programu MISP –
Sylvie Hétu – po její návštěvě v České republice,
1. června 2014

„Vaši zemi už nic nedrží zpět. Nejsou tu žádné náznaky myšlení, které by chtěly zastavit program MISP, aby se stal přijímanou normou. Máte otevřenost v duši a silnou vůli dělat věci tak, jak mají být. Vaše minulost ve vás stále žije, přesto však je každý připraven nechat ji jít a znovu vytvořit svět svobody a míru.
MISP spolu s vašimi odhodlanými čistými dušemi je jedním z mnoha nástrojů, které vaše země použije, aby se osvobodila od všech bolestných a chladných pozůstatků z vaší minulosti.
Viděla jsem ve vašich očích tolik jisker nebo slz, které jsou stejně světlem hvězd. A ty mi ukázaly vaše odhodlání, stát se součástí tvoření nového paradigmatu, kde láska, pečující dotek a spolupráce se stanou novým pravidlem.
Děkuji vám znovu a znovu za to, že jste přivedli MISP do vaší země. Za to, že pomáháte dětem, aby si nechaly narůst svá vlastní křídla. Za to, že jim pomáháte v setkání s pečujícím dotekem a zdravým pohybem.

Upřímně

Sylvie Hétu
spoluzakladatelka programu MISP„

misa-cz.com


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png