V rozhovoru s Romanou Šonkovou, zástupkyní mezinárodní neziskové organizace na ochranu hospodářských zvířat Compassion in World Farming (CIWF, Soucit ve světovém zemědělství), se dozvíte, proč je potřeba ukončit všechny klecové velkochovy v celé EU.

Nástrojem k tomu je evropská občanská iniciativa Konec doby klecové, kterou zde můžete podpořit i Vy. K ověření Vašeho hlasu je potřeba zadat číslo občanského průkazu nebo cestovního pasu, ale nemusíte mít žádné obavy, protože webové stránky i úložiště dat jsou řádně zabezpečené a zaregistrované podle GDPR. Pokud se povede nasbírat do 11. září alespoň 1 milion ověřených hlasů, mají evropské instituce povinnost se touto iniciativou skutečně zabývat.  

Také doporučujeme přečíst si knihu ředitele CIWF Philipa Lymberyho FARMAGEDON, skutečná cena levného masa, kterou jsme v rozhovoru představili. Kniha obsahuje nejen autentická svědectví o škodlivosti průmyslových velkochovů, ale také konstruktivní návrhy, jak každý z nás může napomoci blížící se krizi odvrátit. Sehnat ji můžete u dobrých knihkupců a v e-shopech, například zde.

Více se dozvíte na www.ciwf.cz a www.konecdobyklecove.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png