V rozhovoru s Romanou Šonkovou, zástupkyní mezinárodní neziskové organizace na ochranu hospodářských zvířat Compassion in World Farming (CIWF, Soucit ve světovém zemědělství), se dozvíte, proč je potřeba ukončit všechny klecové velkochovy v celé EU.

Nástrojem k tomu je evropská občanská iniciativa Konec doby klecové, kterou zde můžete podpořit i Vy. K ověření Vašeho hlasu je potřeba zadat číslo občanského průkazu nebo cestovního pasu, ale nemusíte mít žádné obavy, protože webové stránky i úložiště dat jsou řádně zabezpečené a zaregistrované podle GDPR. Pokud se povede nasbírat do 11. září alespoň 1 milion ověřených hlasů, mají evropské instituce povinnost se touto iniciativou skutečně zabývat.  

Také doporučujeme přečíst si knihu ředitele CIWF Philipa Lymberyho FARMAGEDON, skutečná cena levného masa, kterou jsme v rozhovoru představili. Kniha obsahuje nejen autentická svědectví o škodlivosti průmyslových velkochovů, ale také konstruktivní návrhy, jak každý z nás může napomoci blížící se krizi odvrátit. Sehnat ji můžete u dobrých knihkupců a v e-shopech, například zde.

Více se dozvíte na www.ciwf.cz a www.konecdobyklecove.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě