Numerologický náhled na červen

datum 2. 6. 2023
autor a zdroj obrázku: ©Stockbyte, Photo Images na webu Canva.com

Červen je měsícem č. 6 - šestka tíhne ke kráse a k domovu, je to senzitivní číslo, které čerpá jistotu z rodinného života a z partnerského vztahu. Je to také jedno z nejromantičtějších čísel a miluje harmonii -jakékoli prostředí v němž vládne stres, hádky či agrese šestku vyloženě ničí. Šestka je také jedno z nejsenzitivnějších čísel a je velice citlivé na emocionální změny svých blízkých. Harmonie je pro šestky velice důležitá -pokud je člověk jehož psychické ( číslo dne narození) či životní číslo je 6 (případně pokud má více šestek v mřížce) nucen žít ve stálém neladu a stresu může to nepříznivě poznamenat jeho zdraví sníženou odolností a neurotickými obtížemi.

Z těchto důvodů je měsíc červen ideální k budování harmonie - jak ve svém životě jako takovém, tak i partnerských a mezilidských vztazích. Tím upevníme i své fyzické zdraví, protože posílíme svou odolnost. Vyjadřujme své emoce, tvořme, věnujme se kráse, pobývejme se svými milovanými, věnujme se umění a lásce.

Vibrace šestky může přinášet tvůrčí inspiraci a součástí toho, čemu je třeba se v průběhu tohoto měsíce naučit, je nalezení rovnováhy mezi uvolněním tvořivé energie a nasměrováním energie ku prospěchu rodiny a blízkých osob, nebo té části společenství, která to potřebuje. Pokud není takové rovnováhy dosaženo, začne si člověk připadat rozpolcený a přetížený přemírou, odpovědnosti, kterou na sebe vzal. Je důležité vydávat ze sebe v tomto období co nejvíc, ale stejně důležité je uchránit si pro sebe pár klidných chvil, jinak se v člověku začne hromadit zatrpklost. Zatrpklost značně vyčerpává, až časem vyvolá snížení odolnosti a nakonec i nemoc.

Když sečteme číslo měsíce června (6) s číslem roku 2023 (7) výsledné číslo je 4. Červen je tedy měsícem, kdy máme dát svému životu určitou stabilitu a řád, vyplatí se preventivní zdravotní péče, péče o fyzické tělo i psychiku. Pokud dáme své tělo “do pořádku”, pokud nyní posílíme svůj imunitní systém, budeme na podzim a v zimě odolní.

Astrolog Věra Šourková

Autor: Věra Šourková
Zdroj: astrologie-a-numerologie

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě