Novoluní v Panně

datum 14. 9. 2023
autor a zdroj obrázku: ©denniswdv, Getty Images Pro na webu Canva.com

Jednotlivé fáze Měsíce mají nejrůznější účinky nejen na přírodu, ale také na lidské tělo. Každá fáze lunárního cyklu je jedinečná a tělo během ní jinak reaguje.


Novoluní - znamená, že k nám přivrácená strana Měsíce leží úplně ve tmě. Na několik hodin pak není rozeznatelný a na Zemi vládne "novoluní". Novoluní představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu. Tvůrčí myšlenky a nápady jsou velmi originální, je třeba je využít, dát jim směr a formu. Máme před sebou mnoho možností, musíme si z nich jen vybrat. Nov je zlom mezi vyčerpáním a přívalem nové energie. Zpočátku tuto energii můžeme vnímat jako napětí, neklid, netrpělivost a vzrušení, které může přecházet do podrážděných reakcí. Cítíme aktivitu, ale nevíme, kterým směrem ji zaměřit. Něco začíná, ale je to tak neuchopitelné, hoříme nedočkavostí, abychom se do toho pustili. Energie a vlivy dnů novoluní jsou nejvýrazněji cítit před okamžikem novoluní.


15.9. ve 3h39 nastává novoluní v Panně na 22°znamení. Noc je v harmonickém a podpůrném aspektu (trigon) s Uranem v Býku, ve volnější dynamické opozici s Neptunem v Rybách a ve volnějším harmonickém trigonu s Plutem v Kozorohu
Energii tohoto novoluní můžeme využít k očistě těla, duše i našeho příbytku. Můžeme si i "vyčistit" hlavu – skrze meditaci kupříkladu, nebo můžeme trávit čas uprostřed přírody - to nás nabije energií. Panna je znamení, které má rádo určitý řád a systém. Nyní si můžeme nastavit "vnitřní řád" podle kterého se budeme řídit. Nov v Panně zaměřuje naši pozornost k léčení těla i ducha. Harmonické aspekty od Urana a Pluta podporují naši snahu vytvořit si zdraví prospěšné návyky.


Úklid, léčení a nastavení určitého řádu a systému nyní můžeme udělat i v oblasti domu horoskopu narození, kde máme znamení Panny.


Panna na fyzickém těle ovládá zažívání, tenké a tlusté střevo, slinivku - nyní jsou tyto orgány obzvláště citlivé a neměly bychom je zatěžovat nevhodnou stravou a přílišným stresem
Panny otevírají nový cyklus.

Autor: Věra Šourková
Zdroj: astrologie-a-numerologie

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě