Zdroj: Pixabay.com
13.1. v 6h nastává nov ve znamení Kozoroha. Slunce spolu s Lunou v Kozorohu jsou také v konjunkci s Plutem – nabízí se tedy možnost hluboké přeměny a transformace zejména v oblasti profese, kariéry, shopnosti se prosadit ve společnosti, tak v oblasti vztahu k autoritám, schopnosti převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou. Zaměřmě svou pozornost na to, čemu bychom se chtěli profesně věnovat. Nov se nachází na 24°Kozoroha – pokud znáte svůj vlastní horoskop narození podívejte kam vám toto novoluní spadá do kterého domu a uvidíte oblast, v níž můžete mnohé proměnit, abyste tak mohli pokračovat dále. Kozorohovi vládne Saturn – ten se aktuálně nachází na počátku znamení Vodnáře a je v napěťové kvadratuře s Marsem v Býku: nyní je vhodný čas uvědomit si bloky a komplexy ve schopnosti sebeprosazení, v dosahování vytčených cílů, dozvídáme se jak jsme na tom s odvahou, mužskou energií (u mužů vztah k sobě sama, u žen vztah k mužskému světu), v projevování vlastního názoru a v prožívání sexuality (vše to jsou Martovská témata, která nyní Saturn prověřuje) : veškeré bloky a frustrace v těchto oblastech rozpouštíme.
Kozoroh souvisí s kostrou , klouby a s páteří – pomyslně narovnejme svou páteř a hleďme do budoucnosti přímo a beze strachu. Kozoroh je znamením dospělosti a zralosti – nyní je ten správný čas uvědomit si, že nejsme děti, které by měl někdo vodit za ručičku a radit jim co mají dělat, jak se mají chovat, co je pro ně správné a co nikoli, ale že jsem dospělí a svéprávní jedinci, kteří o svém životě rozhodují samostaně.🍀♑️

Zdroj: www.facebook.com/astrologverasourkova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě