Zdroj: Pixabay.com
12.4. ve 4h30 nastává novoluní (konjunkce Slunce a Luny) v ohnivém Beranu. Nov se harmonickým sextilem spojuje s Marsem v Blížencích a v dynamické kvadratuře s Plutem v Kozorohu.
Téma Berana je především o tom, mít odvahu být sám sebou. Tento záměr zdárně podporuje vládce Berana -Mars ve znamení Blíženců. Přidává k odvaze být sám sebou i odvahu otevřeně vyjádřit své myšlenky. Náročnější je dynamická kvadratura od Pluta – to, co často brání naší autenticitě jsou vlastní fixní ideje a domněnky (nejsem dost dobrá/ý, schopná/ý atd.) a také neochota vystoupit ze zajetých kolejí. Je třeba v sobě najít odvahu zbavit se všech negativních přesvědčeních o sobě samém a svém životě a nahlédnout na svůj životu z jiného úhlu pohledu než dosud. Každý z nás je originál a proto není třeba kopírovat vzorce žití jiných lidí. Je třeba jít za tím, kam nás vlastní srdce táhne a ne za tím, co nám radí či doporučuje někdo jiný. Pluto symbolizuje i politickou moc -ta se momentálně velice vehementně snaží bránit nám prakticky ve všem – otázka je co vše dovolíme aby nás ovládalo, jak moc se necháme systémem zmanipulovat a zotročit. Cesta vede zevnitř ven – tedy když budu pevně věřit v sebe sama, v bytostné právo žít svobodný a autentický život, tak budu mít sílu odmítnout vše co mi v tomto životě brání. Když chci něco změnit nemusím hned stavět barikády – stačí když ve svém soukromém životě budu žít tak, jak to cítím, a budu akceptovat pouze ta nařízení, které jsou podpůrná a mají smysl. Vláda je tu pro lid, nikoliv naopak.
Plutonská kvadratura je náročná, proto se v tento den nepouštějme do žádných pří, buďme opatrní na cestách, snažme se maximálně v sobě udržet vnitřní klid.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě