Zdroj: Pixabay.com
Dnes 21.12.pár minut po půlnoci vstoupil Merkur – planeta komunikace, myšlení a intelektu – do zemského znamení Kozoroha a setrvá v něm do 8.1.2021. Mysl se koncentruje na řešení problémů a situací, je ukázněná a logická.
Merkur se nachází v dynamické kvadratuře s Chironem v Beranu 24.12. – na povrch vědomí mohou “vyplavat” nejistoty a bloky ohledně našeho intelektu a schopnosti komunikace a my se tak můžeme těchto nejistot zbavit.
25.12. se Merkur nachází v harmonickém trigonu s Uranem a Lilit v Býku a mohou tak přinášet náhlé pochopení určitýc situací a originální nápady. 1.1.2021 se Merkur nachází v harmonickém sextilu s Neptunem v Rybách a přináší uměleckou a tvůrčí inspiraci a soucit. 5.1. je Merkur v konjunkci s Plutem a nabízí se tak šance transformovat vlastní způsov myšlení. Nepodléhejme manipulaci ani nemanipulujme s druhými. Jasné a koncentrovaného myšlení si budou užívat Kozorozi, Panny, Býci, Blíženci (jimž Merkur vládne) a do určité míry i Ryby a Štíři.
Lidé, jež mají Merkur v základním a zemském znamení Kozoroha, mohou mít pozoruhodnou schopnost ukáznit své myšlenky, odstranit mentální zmatek a skutečně se koncentrovat na právě aktuální záležitosti. Efektivní a organizovaný mozek činí z těchto osobností ideální pracovníky v administrativě a v jakékoliv pozici vyžadující mentální disciplínu, vhodné umístění pro ty jež pracují v zubním lékařstvím jako osteopaté či pro golfisty. Lidé s Merkurem v Kozorohu mají sklon jak pečlivě pracovat s informacemi tak si dávat pozor na to, co říkají. Chtějí být pro své myšlenky respektováni a nesnáší, když je někdo považuje za hlupáky. Je tu sklon nechat se ovlivnit myšlenkami a názory svých otců. Toto realistické a přízemní umístění Merkura inklinuje ke konzervativnímu myšlení a také k suchému smyslu pro humor.

Zdroj: www.facebook.com


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě