Lilit a Juno v Panně

datum 3. 3. 2024
autor a zdroj náhledového obrázku: Jitka Saniová vytvořeno pomocí AI

Do 29.6. se Lilit, která ze znamení, v němž se nachází vytahuje extrémy a je syrovou a divokou energií nachází z zemském znamení Panny a v tomto znamení se také nachází (do 10.8.) ženská planetka Juno, která "má na starost" partnerské vztahy. Juno chce "řádný" a stabilní partnerský vztah, má na vztah i partnera vysoké nároky, touží po dokonalém partnerovi a když partner nesplní její požadavky umí být velice kritická.

Panna je znamení, které rádo slouží druhým (v pozitivním slova smyslu), Lilit tuto potřebu však může hnát do extrému. Můžeme se domnívat, že když se druhým podřídíme a budeme plnit jejich požadavky, vysloužíme si tak právo na příslušnost k nim ( k té "správné" skupině lidí) a můžeme mít tendenci setrvávat ve stále podřízené pozici. Dřeme se, potlačuje vlastní potřeby, jen abychom se zavděčili. Výsledkem je však to, že ti, kterým sloužíme, berou naši práci a snahu jako samozřejmost a vůbec je nenapadne nás ocenit.

Co je tedy cílem Lilit v Panně? Najít vlastní hodnotu, ocenit sebe sama, příliš se nepodřizovat - vlastní hodnotu také máme hledat nejen skrze práci (život skutečně není jen o práci). Když nejsme schopni ocenit sebe sama, druzí naši hodnotu neuvidí. Také je třeba si uvědomit, že služba druhým vychází z našeho srdce - pomáháme, protože chceme pomáhat (a nikoliv s vidinou, že když "se rozdáme druhým" budou nás za to milovat- pokud k pomoci přistupujeme tímto způsobem, bude stále trpět pocitem zneuznání). Panna touží mí vše perfektní, vše má naplánováno dopředu, s jasnou vidinou jak to má být - pokud se život odchyluje od jejích představ, je frustrovaná a nejistá. Důležité je umět k sobě věci nechat přijít, uvolnit se, odpoutat se od svých představ "jak by věci měli vypadat" a jak "je to správné". Pokud jsme schopni učinit tento krok mohou k nám pak přijít pro nás daleko vhodnější situace než které jsme schopni si vymyslet a na kterých tvrdošíjně lpíme Pro naše psychické i fyzické zdraví (zdraví je také další téma Panny) je nyní důležité uvolnit se, umět odpočívat, nechat věci volně plynout, nepropadat kritice a sebekritice. To prospěje i našim partnerským vztahům (Juno v Panně).

Tato témata se týkají nás všech, nejintenzivněji však těch, kteří mají Slunce, Lunu, osobní planety (a také Lilit či Juno) v Panně, také těch, kteří mají Slunce, Lunu a osobní planety v Rybách (které jsou v opozici na Pannu) a také těch co mají tato tělesa ve znamení Blíženců a Střelce (tato znamení se nacházejí v dynamické a napěťové kvadratuře na znamení Panny). Tato témata se také otevírají i v domě, kde máme znamení Panny.

Autor: Věra Šourková
Zdroj: astrologie-a-numerologie

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě