Když vnitřní soudce odstupuje z funkce

datum 19. 7. 2023
autor a zdroj obrázku: ©Noppol Mahawanjam na webu Canva.com

Krátký vhled do vnitřních struktur

Nevědomí rodiče nás nemohli milovat bezpodmínečně, přestože se to tak říká. Nevědomost, odpojenost od Zdroje, to je matrixový aspekt. A matrixová tzv.láska je ve Světle Pravdy ovládáním, kontrolou, manipulací, závislostí, se-trvá(vá)ním ve hře tyran-oběť, jakkoli subtilní podobu tato hra může mít. V rámci této hry nás rodiče formovali dle svých představ, programů, sociálních a jiných statusů ve snaze udělat pro nás "to nejlepší". A my jsme tolik toužili po Lásce, že jsme se nechali programovat/ovládat/zneužívat/kontrolovat a dělali jsme vše pro to, abychom, sami od Zdroje odstřižení, kousíček Lásky dostali.

Vytvořili jsme si tak strukturu vnitřního soudce, složenou ze všech programů, rodových i osobních karmických i traumatických zátěží, ale i z tzv. radostí, potěšení, uspokojení. Tato vnitřní struktura pak korigovala celou naši existenci, abychom se nevychylovali z vyrytých kolejí. Rodiče s námi již dávno nejsou, mnohdy ani fyzicky, tyto (podvědomé) struktury v nás však existují stále. Dokud je nezvědomíme.

Z-vědomění je vytažení z podvědomí do vědomí a následné propuštění a odevzdání. Nezbytným prvkem tohoto procesu je zastavení (se). To je okamžik, vteřina spojení se Zdrojem. Zastavit (se) a nepustit ke kormidlu podvědomou soudcovskou, tedy ne-Láskovou strukturu/myšlenku/pohnutku. Stovky zastavení denně začnou rozkrývat náš vnitřní matrix, naše mentální omezení a krabici. Každé zastavení může přinést uvědomění a odevzdání. Každé odevzdání vytvoří prostor pro vnitřní Zdrojové vedení. Čistíme podvědomí, pečujeme o svůj prostor, expandujeme, neboť uvolněnou částí prochází kvantově mnohem více energie, než když byla ucpaná soudcovskou strukturou. Vytahování podvědomých vzorců na Světlo je proces s-Jednocování. Ženská energie se spojuje s mužskou a tvoří Jedno-tný celek procesů, tanec při broušení diamantů.

I.

Autor: Živá Iva
Zdroj: www.ivakotaskova.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě