Je to tady. Probouzení lidstva. Modré pilulky došly.

datum 12. 7. 2023
autor a zdroj obrázku: ©Viorka, Getty Images Signature na webu Canva.com

Známe to dobře, mnozí z nás u tohoto filmu valili oči, srdce nám bušila a my nevěděli proč.

Matrix, 1999:

Morfeus k Neovi:

"Vezmeš si modrou pilulku, příběh končí. Probudíš se ve své posteli a věříš všemu, čemu věřit chceš.

Vezmeš-li si červenou pilulku, vkročíš do říše snů a já ti ukážu, jak hluboká je králičí nora. Pamatuj si. Já ti nabízím jen pravdu, nic víc."

Stále dokola většina sahala po té modré. Matrix ji velmi ochotně podával, přitom stihnul ještě otrávit vodu, kterou jsme pilulku zapíjeli. Ti, co se rozhodli pro červenou, neustále ukřižováváni projekcemi modrých spáčů, však stvořili portál, kterým Matrix fičí do kosmické výlevky. A to se děje právě TEĎ a děje se to velmi rychle. Výroba modrých pilulek skončila, globální zastavení přináší rozjímání nad smyslem výroby a distribuce kdečeho.

Je jisté, že lidstvo bude modrou pilulku požadovat, strach a závislosti hluboko zaryté v nízkovibračních mozcích i kostních dřeních budou hladovět. Není cesta zpět. Modré nejsou. Dej si červenou nebo červenou.

Dlouho jsme existenci králičí nory popírali. Ti, kdož ji připustili, možná nakoukli do jejího ústí, aby zvěstovali ostatním, že na konci tohoto tunelu je světlo, aniž by do díry strčili víc než nos. Byli i takoví, kteří do nory vlezli a když už šli dlouho, unaveni a značně proměněni se vrátili zpět s tím, že tato díra konec nemá a je to naše pozemská škola znovu a znovu do ní lézt.

Milovaní, je to megashow a my máme lístky do první řady. Sedíme vedle výlevky a díváme se, jak je tam všechno to, co nám dříve připadalo, že je naše, vcucáváno. Přitom se výlevka obrací naruby, asi jako když se přetahuje rukáv trička, a my vidíme, jak všechno bylo obráceně! Byli jsme ve světě naruby a teď teprve vidíme líc. Vidíme, že díra konec má, jen byl hodně, hodně hluboko. Králík nebyl žádný mazlíček, ale krvelačná příšera. A letí kolem nás a ve výlevce cuuuuc...

Známe to. Detoxikační bolest po spolknutí červené pilulky je omračující. Není jiná cesta než tím projít. Následná úleva je ohromná, nově vzniklý prostor pro vědomé tvoření je nekonečný. Probouzí se mnoho dalších (S)Tvořitelů. Je na nás projevit jim Soucit, který může mít různou podobu. Připravme se, že budeme zvracejícím držet kyblíky. My totiž dokážeme udělat ťuk a plný kyblík mávnutím ruky poslat do výlevky.

I.

Autor: Živá Iva
Zdroj: www.ivakotaskova.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě