Nejzákladnějším zákonem Vesmíru, ve kterém žijeme, je Zákon přitažlivosti. Ve zkratce: Zákon přitažlivosti je pozorovatelný zákon, který způsobuje, že vibrace nějakého člověka je fyzicky zrcadlena do jeho reality. V realitě, která je založená na Zákoně přitažlivosti, mohou dva nebo více lidí sdílet zkušenost jenom pokud mají vibraci vzájemně podobnou. Synchronizační workshop využívá výhody plynoucí ze Zákona přitažlivosti. Když jsou lidi schopní shromáždit se v jedné místnosti, znamená to, že mají podobné problémy nebo tužby. Jinými slovy, ti co navštíví konkrétní synchronizační workshop, mají podobnou vibraci. Teal Swan, přednášející na těchto workshopech, je schopna vizuálně pozorovat vibrace. Když má někdo v publiku otázku, jejíž odpověď posune celou skupinu, on nebo ona „zasvítí“ a bude pozván na pódium. Teal s člověkem na pódiu pracuje na jeho konkrétním problému s tím, že odpověď a uzdravující proces se bude týkat jak konkrétní osoby, tak celé skupiny i lidí, které sledují workshop online.

Tyto synchronizační workshopy jsou více než jen příležitostí pro zodpovězení otázky. Je to kolektivní léčení celé skupiny. Během workshopu je možné pozorovat rostoucí vibraci celé skupiny. Tyto workshopy jsou jako skupinová terapie, která je vedena pokládáním otázek a odpověďmi na ně. Je důležité si uvědomit, že když budete sedět v publiku a myslet si, že tato otázka se ke mě „nevztahuje“, ve skutečnosti je to právě naopak. Kdyby se vás netýkala, nebyla by ve vaší realitě probíraná. Proto je dobré na začátku zvážit každou otázku, kterou položíte během workshopu, a pokusit se zjistit jakým způsobem se vztahuje na váš život.

více na tealvpraze.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png