Informátoři ve 4d

datum 26. 7. 2023
autor a zdroj obrázku: ©Navidim, Getty Images na webu Canva.com

Je to velká, velká dimenze, ta čtvrtá. A přesto je jen přechodná. V této dimenzi se nacházíme v informační válce. V této dimenzi se odehrává boj dobra se zlem. V této dimenzi se rekonstruuje finanční systém, v této dimenzi jsou úžasné technologie a způsoby léčení, v této dimenzi jsou řízené meditace, v této dimenzi jsou informace a data. V této dimenzi je cenzura internetu a blokované stránky, v této dimenzi jsou protesty tiché i násilné.

A je mnoho těch, kteří ve 4d plní své galaktické mise nebo dotáčí svá karmická kolečka. Jsou nosiči i zprostředkovateli informací a dat, působí většinou v digitální sféře internetu a jsou pro to velmi dobře vybaveni. Možná jste si všimli, že tyto bytosti, většinou tvoří nějaké infokanály či webstránky, se velmi dobře orientují v digitálních technologiích, kombinují různé aplikace a digi knihovny a cloudové prostory, když je jejich virtuální prostor smazán/cenzurován, okamžitě vybudují jiný nebo přejdou na jinou platformu. V rozmezí dní dokáží přitáhnout neuvěřitelné množství shlédnutí/sledujících/odběratelů.

Tito informátoři jsou nesmírně důležití pro odhalování Pravdy a její působení v kolektivním vědomí na úrovni 4d. Sami však (zatím) nevidí za tuto dimenzi, neukotvili se ve vyšší úrovni vědomí a tudíž svou realitu projektují na ostatní. Často nabádají, ale nevedou. Jejich cílem je Pravdou zasáhnout každou neosvětlenou část nevědomých lidských bytostí a probudit je, zatřepat s nimi a přimět je k posunu hranic komfortní zóny a tím ke zvyšování vibrací.

Pokud jsme se naplno a napevno vrátili zpět do integrovaného stavu vědomí, do této dimenze vidíme, ale emocionálně se neangažujeme. Jsme pozorovatelem chaosu. Možná jsme někdy vedeni k aktivnímu zásahu, zejména v podobě očistného procesu, nicméně většinou jsme ve stavu klidného míru a bdělé pozornosti.

I.

Autor: Živá Iva
Zdroj: www.ivakotaskova.cz

Sdíleno s laskavým svolením autora

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě