Richard Stříbrný, Horoskop duben 2023

datum 29. 3. 2023
autor a zdroj obrázku: ©saiyood, Getty Images Signature na webu Canva.com

Nejvýznamnější konstelace duben 2023

Bezesporu nejvýznamnější konstelací dubna 2023 je vzácné hybridní zatmění Slunce ( dochází k němu zhruba devětkrát za století ), které nastane 20. dubna a jeho střed je v 6.12 hod SELČ . Toto zatmění bude v úzkém pásu úplně a jinde prstencové. Pro astronomy naneštěstí a pro astrology naštěstí nebude na našem území viditelné, protože právě v těch lokalitách, kde je viditelné, se odrazí většinou jejich účinky. Dochází k němu na samotném konci Marsem ovládaného znamení Berana a doufejme, že následné přechody Slunce, Luny a Jupitera do znamení Býka předznamenávají spíše ukončení válečného běsnění než inicializaci nové vlny zbrojení a útoků. Viditelné bude toto zatmění mezi jižním pobřežím Asie, ovlivněny budou Filipíny, Korea, Japonsko, Indonésie a Austrálie. V těchto lokalitách pak lze v následujícím roce očekávat řádění živlů, možné jsou výbuchy sopek, cyklóny, zemětřesení a tsunami.

1. - 3. duben tranzitující Jupiter ve znamení Berana vytvoří harmonickou vazbu s Marsem republiky ve znamení Střelce. V důsledku toho lze očekávat úspěchy našich sportovců a kriminalistů, obchody s ocelí, se strojírenskými produkty a se zbraněmi by se měly hýbat.

3. dubna v 18.22 SELČ přechází patron obchodníků Merkur do zemského a pragmatického znamení Býka, ve kterém setrvá díky retrográdnímu pohybu neobvykle dlouho a to až do 11. června. Tato Merkurova pozice přeje finančnímu a stavebnímu sektoru, obchody by se měly hýbat, přestože mezi 21. dubnem a 15. květnem bude Merkur retrográdní a to obvykle výměnu zboží a informací zpomaluje.

5. - 6. duben Venuše v sextilu s Neptunem přeje návštěvám kulturních zařízení, Merkur v sextilu s Marsem podporuje byznys a komunikaci, nuda nebude na pořadu dne.

10. – 11. duben z astrologického hlediska jsou to dny ideální pro důležitá jednání, pro podpisy významných smluv či pro setkání s vlivnými lidmi. Slunce dožene na své pouti ekliptikou Jupitera ve znamení Berana a vytvoří klima ideální pro zahajování nových projektů.

13. - 14. duben jsou náročnější dny, jelikož Venuše ve znamení Blíženců se ocitne v sevření Saturna ve znamení Ryb. Nejsou to dny vhodné pro důležitá jednání, pro koupě nemovitostí nebo zboží trvalejší hodnoty. Klima ve společnosti i v přírodě může být nevlídné, komunikace může poněkud váznout.

15. – 20. duben dění v České republice bude ovlivňovat řada harmonických konstelací, které naznačují úspěchy našich obchodníků a umělců, podepsány mohou být významné mezinárodní dohody a přijaty zákony ku prospěchu většiny obyvatelstva naší krásné země. ( Saturn trigon Slunce republiky, Jupiter trigon Luna republiky ). Vyznamenat se mohou i naši vědci a technici ( Jupiter sextil Uran republiky ).

23. - 25. duben Merkur sextil Mars – obchody by se měly hýbat a komunikace by neměla váznout, Slunce sextil Saturn – vodný čas pro větší investice do věcí kvalitních trvalejší hodnoty.

27. – 30. duben Slunce kvadrát Neptun republiky – zvýšené riziko podvodů, krádeží a setkání s podvodníky. Nevhodné dny pro důležitá jednání či pro větší investice. Leckde může řádit vodní živel a infekční choroby.

Zdroj: www.stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě