Kdo jsme a odkud? Co je naším skutečným záměrem? Proč se trápíme, bolí nás to? Můžeme si vědomě tvořit svůj život? Co je Terapie Pocitu? www.TerapiePocitu.cz.

Zakladatelka veletrhu Esoterika, úspěšná fotografka a cestovatelka Hani Růžičková i kvůli svým vlastním problémům dlouho hledala odpověď na otázky: Jak si vědomě tvořit život podle svých představ? Jak cíleně a efektivně ze své reality odstraňovat problémy, tedy nepříjemno, a nastolovat pohodu, harmonii, štěstí ve všech jejích oblastech? Nakonec se inspirovala v jiných metodách až vyvinula vlastní, velmi účinnou a logicky uchopitelnou, pro lidi naučitelnou, Terapii Mysli. O ní jsme s Hani Růžičkovou hovořili již ve videu z r. 2015. Díky nesmírné práci na sobě, tedy vlastnímu hlubokému pročištění se, rozvinuté intuici a otevření se silného napojení k ní přišla počátkem r. 2017 nová inspirace, kterou následoval dar v podobě nové, ještě účinnější, rychlejší, efektivnější a pro lidi pohodlnější cesty do pohody, již nazvala Terapie Pocitu. Video představuje nejen tuto nádhernou cestu zpět k sobě, ale nabízí i odpovědi na mnohé další otázky: Kdo jsme a proč tu jsme? Kde bývají skutečné zdroje našich problémů? Proč se tu tolik trápíme, zažíváme tolik bolesti? Proč tolik toužíme po lásce?… Hani Růžičková poskytuje individuální sezení Terapie Pocitu, vede přednášky a moderovaná setkání na zajímavá témata, vyučuje původní Terapii Mysli pro sebeterapii.

Další videa s Hani Růžičkovou lze shlédnout na youtube na videokanálech Terapie Pocitu a Terapie Mysli. Můžete se připojit i k facebookovým stránkám obou terapií.

www.TerapiePocitu.cz

www.TerapieMysli.cz

terapiepocitu@terapiepocitu.cz

tel. 777 5 999 5 0


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png