Kdo jsme a odkud? Co je naším skutečným záměrem? Proč se trápíme, bolí nás to? Můžeme si vědomě tvořit svůj život? Co je Terapie Pocitu? www.TerapiePocitu.cz.

Zakladatelka veletrhu Esoterika, úspěšná fotografka a cestovatelka Hani Růžičková i kvůli svým vlastním problémům dlouho hledala odpověď na otázky: Jak si vědomě tvořit život podle svých představ? Jak cíleně a efektivně ze své reality odstraňovat problémy, tedy nepříjemno, a nastolovat pohodu, harmonii, štěstí ve všech jejích oblastech? Nakonec se inspirovala v jiných metodách až vyvinula vlastní, velmi účinnou a logicky uchopitelnou, pro lidi naučitelnou, Terapii Mysli. O ní jsme s Hani Růžičkovou hovořili již ve videu z r. 2015. Díky nesmírné práci na sobě, tedy vlastnímu hlubokému pročištění se, rozvinuté intuici a otevření se silného napojení k ní přišla počátkem r. 2017 nová inspirace, kterou následoval dar v podobě nové, ještě účinnější, rychlejší, efektivnější a pro lidi pohodlnější cesty do pohody, již nazvala Terapie Pocitu. Video představuje nejen tuto nádhernou cestu zpět k sobě, ale nabízí i odpovědi na mnohé další otázky: Kdo jsme a proč tu jsme? Kde bývají skutečné zdroje našich problémů? Proč se tu tolik trápíme, zažíváme tolik bolesti? Proč tolik toužíme po lásce?… Hani Růžičková poskytuje individuální sezení Terapie Pocitu, vede přednášky a moderovaná setkání na zajímavá témata, vyučuje původní Terapii Mysli pro sebeterapii.

Další videa s Hani Růžičkovou lze shlédnout na youtube na videokanálech Terapie Pocitu a Terapie Mysli. Můžete se připojit i k facebookovým stránkám obou terapií.

www.TerapiePocitu.cz

www.TerapieMysli.cz

terapiepocitu@terapiepocitu.cz

tel. 777 5 999 5 0


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě