Emoční kód - Dr. Bradley Nelson - Bezplatný webinář

datum 15. 3. 2022

V dnešním světě často slýcháme, že "nic, co má skutečnou hodnotu, není snadné". 

I když na tom tvrzení asi něco pravdy bude, musí to být těžké NEUSTÁLE? Co když jsme přehlédli něco, co nám znemožňuje dosáhnout změny, o kterou tolik usilujeme?

Dr. Bradley Nelson, přední americký expert na bioenergetickou medicínu a energetickou psychologii, se domnívá, že nás brzdí naše uvězněné emoce.

Uvězněné emoce jsou v podstatě energetické bloky, které se mohou nacházet kdekoli v těle a vyvolávat obtíže, psychickou a emoční nerovnováhu, a dokonce se mohou projevit jako fyzická bolest. Mohou přímo ovlivnit kvalitu tvého života a také tvou schopnost uskutečňovat změny, po kterých v životě toužíš.

Co s tím můžeme udělat?

Dr. Bradley Nelson došel po více než 20 letech intenzivního výzkumu a praktických zkušeností k závěru, že se lidé uzdraví, když se naučí, jak uvolnit emoční bloky a zátěže.

Emoční kód je nová převratná léčebná metoda, která přinesla úlevu a naději tisícům lidí po celém světě. Díky Emočnímu kódu máš sílu uzdravit sám sebe pevně ve svých rukou. Naučíš se, jak využít mocné spojení mysli a těla a aktivovat přirozenou uzdravující schopnost těla.

Jak může potvrdit řada lidí, která tuto metodu vyzkoušela, jejich emoční zátěž byla zdrojem nemocí, tělesných potíží, bolestí a psychické a emocionální nerovnováhy. Jakmile se jim podařilo tyto emoce uvolnit, jejich život se významně změnil.

Pokud si myslíš, že kvůli emoční zátěži...

... ses v životě zasekl na místě a nemůžeš se posunout dál...

... máš nevysvětlitelné potíže nebo bolesti...

... jsi uvízl v bludném kruhu deprese nebo úzkosti...

... se nedokážeš v životě plně realizovat...

... pak si nenech ujít bezplatný webinář Emoční kód.

S radostí ti představujeme náš nejnovější a zcela bezplatný webinář s Dr. Bradleym Nelsonem - Emoční kód. V něm ti Dr. Nelson předvede, jak snadno lze rozpustit nechtěné negativní energie a otevřít se radostnějšímu životu v hojnosti.

Životu, který si zasloužíš.

Přihlas se na webinář zdarma

Pokud jsi měl někdy v životě pocit, že jsi uvízl a nedokážeš udělat další krok, možná v sobě dál nosíš emoční bloky, po jejichž uvolnění budeš schopen změnit směr svého života. Webinář se otevírá jen na omezenou dobu, nenech si tedy tuto výjimečnou šanci ujít.

Těšíme se na vás. Vaše younity

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico