„Kvalitní vzdělání a zdravý životní styl je zaručená investice…

V současnosti se Dr. Hořejšová specializuje na Anti-aging (prevenci proti předčasnému stárnutí a rozvoji tzv. Civilizačních chorob). Nejnovější vědecké poznatky studuje v USA a přednáší v ČR i v USA. Nabízí programy „Anti-aging bez skalpelu“, dostupné pro každého, kdo má zájem o vlastní zdraví a chce získat spolehlivé informace na základě nejnovějších vědeckých poznatků k volbě správné životosprávy – pohybu, stravy i relaxace. Zavedla a prosazuje – biochemické zdraví – které prezentuje ucelený vědecký základ pro medicínu 21. století k úspěšné léčbě a prevenci všech tzv. civilizačních chorob (alergií, autoimunitních onemocnění, kardiovaskulárních chorob, neurodegenerativních nemocí a nádorových onemocnění).

Mezi nejvýznamnější z dalších aktivit Dr. Hořejšové patří například prezentace originální české metody SMSystem v USA (painfreesmsystem.com), pravidelná prezentace worshopy pro ženy ve spolupráci s různými organizacemi v USA a rozhovory ve vysílání pro krajany v Severní Americe.v rozhlasové relaci STYL v Českém Rozhlase. Od roku 2010 pravidelně prezentuje nejnovější poznatky o tom, jak se stát manažerem vlastního zdraví.

V knize autorky Olgy Struskové – Jak úspěšně (ne)stárnout aneb sexy až do hrobu, doplňuje zpovědi vybraných žen svými užitečnými radami o anti-agingu.

Na svých webových stránkách drhorejsova.eu poskytuje zdarma informace, jak se stát manažerem vlastního zdraví.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png