Andrea Máčalíková

www.cestavnitrnisvobody.cz

Cesta vnitřní svobody je způsob jak žít svůj život a jak pracovat na sobě, který jsem poskládala ze svých životních zkušeností a mé terapeutické praxe s klienty.

Je to úhel pohledu na svět, který nás obklopuje.

Vždycky máte totiž na výběr – můžete žít jako oběť svých vlastních rozhodnutí nebo se stát aktivním tvůrcem svého života.
Každá cesta, i ta která vede k vnitřní svobodě, se skládá z více kroků, díky kterým se člověk přiblíží vytouženému cíli. V tomto případě je cíl právě ta kvalitní a šťastná cesta životem i v období například smutku a bolesti. V období důležitých životních rozhodnutí.

Tyto poznatky předávám na svých transformačních kurzech, kde vás navedu na cestu k vnitřní svobodě pomocí jednoduchých kvantových technik, které jsou velmi praktické. Naučí se je každý a rychle je začlení do svého života. Práce v kvantovém poli je velmi příjemná a výsledky jsou často okamžité.

Může se to zdát jako Sci-fi, ale během dvou dnů na kurzu zjistíte, že dokážete vy sami (ať v oblasti vztahů, práce, úspěchu, svého zdraví) tvořit svůj život. Nastavit si jej tak, aby to začala být zábava.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě