Chtěli bychom Vás srdečně pozvat na filmový festival o vztahu lidí a zvířat, který pořádáme příští víkend 28.-30. 11. v pražském kině Atlas.

Na festivalu představíme sedm nejnovějších celovečerních filmů, které se dotýkají otázek našeho vztahu ke zvířatům, zacházení se zvířaty a práv zvířat.

Těšit se můžete například na výborný snímek z produkce BBC o šimpanzovi, který byl v rámci psychologického experimentu ze 70. let vychováván jako člověk a naučil se komunikovat s lidmi pomocí znakového jazyka. Další filmy pojednávají o útulku pro zachráněná hospodářská zvířata či např. o fotografce, která riskuje svůj život, aby získala záběry z kožešinových farem a dalších míst, kde dochází k týrání zvířat. Více o filmech najdete na http://zviratajsoutakylidi.cz/filmy/ – věříme, že si z nich každý vybere ten svůj.

Po filmech proběhne debata se Stanislavem Komárkem a Terezou Vandrovcovou, těšit se můžete i na bohaté veganské občerstvení.

Na všechny filmy jste srdečně zváni a doufáme, že se s co nejvíce z vás na festivalu setkáme! Vstupenky jsou již nyní ke koupi na www.kinoatlas.cz.

Více o festivalu na www.zviratajsoutakylidi.cz a bit.ly/Zvirata_fb

Těšíme se na vás!

Za festivalový tým,
Bára

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png