Zdroj: Pixabay.com

Rok 2020 …hoří části planety, hoří koncentrák – velkochov – prasnic a selátek.

Hoří! Hořím!!! a nikdo nepřiběhne na pomoc. Požárníci, jasně, ty jo.

Není to oheň, který by zničil stěny a zdi, roztavil zámky a obměkčil kovové klece a tyče, jenž brání vyběhnout ven. Ven…tam na trávu…tam na zahradu…Za sluncem! Za voňavým vzduchem, za vánkem…Kde bych Já, selátko, nemusel vidět maminku v slzách a bolesti.

A ona mě v hrůze a děsu…

Tak si tady hoříme, zatím co venku běží svět. Lidé si dál obloží své talíře kusy našimi těl i tělíčky jiných zvířecích bytostí.

Kéž by zahořelo v lidských srdcích!

Opravdovým citem. Soucitem. Ne tím předstíraným…protože udělat změny můžete právě takto.

Nebo vám opravdu chutná maso a mléko s hormony a hrůzou ze smrti, po kterých chřadnou a degenerují vaše těla?

Je zde rostlinná strava. Jsou zde alternativy masa.

Je zde Láska, o které nemusíte jenom řečnit, ale začít žít.

HLAS ZVÍŘAT, romana@lixis.cz

Se svolením Lukáše Vincoura sdílím jeho zkušenost:

“Tento rok jsem zažil nejhorší chvíle svého dosavadního života. Byl jsem uprostřed samého pekla, na jatkách. Místo, na kterém přichází o život milióny nevinných zvířat, kvůli produktu, který člověk nazval “masem”.

Na ten jeho prosebný pohled z očí do očí nikdy nezapomenu 😢 Byl jsem tak zoufalý, že jsem nemohl pomoci 💔 Celý jsem hořel, motala se mi hlava a čekal jsem, kdy to se mnou sekne. Já byl v bezpečí, je ale čekalo to nehorší! Krutá smrt. Měl strach v očích, věděl, že za chvíli zemře, vždyť se díval na to, jak popravují ostatní. Jejich krev stékala pod jeho nohy a čekal, až mu elektrické kleště vpálí proud do mozku a poté mu vrazí kudlu do hrdla. Třepe se ve vlastní i cizí krvi a čeká, až jeho život vyhasne. Bylo to moc bolestivé a stále je.

Je mi na blití z keců, že se zvířata zabijí “humánně” a netrpí! To, co jsem viděl bylo normální odporné vraždění! Tohle provádí v ČR v roce 2019 moderní společnost zvířatům. Stydím se, a proto bojuji za jejich svobodu! ✌️

🌱

Zvíře není zboží ani produkt. Je to živý tvor, který má stejné právo na život jako my. Nemusíme zabíjet, týrat, využívat a vykořisťovat zvířata, abychom měli všechny potřebné živiny k plnohodnotnému životu.”

Zdroj: FB Lukas Vincour

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě