Zuzana Norisová se narodila v Malackách na Slovensku. Po vystudování hudebně-dramatického oboru na konzervatoři v Bratislavě hostovala v Divadle Andreje Bagara v Nitře a ve Slovenském národním divadle v Bratislavě.

V devatenácti letech odešla do Prahy kvůli muzikálu Pomáda, jehož premiéra byla ale následně posunuta, a tak Zuzana pracovala jako servírka. Do širokého povědomí diváků se dostala až roku 2001, a to díky hlavní roli Terezy ve filmovém muzikálu Rebelové, kde se objevila po boku Jana Révaie. Následovala i divadelní podoba muzikálu. Zuzanu jsme mohli také vidět v muzikálech Kleopatra, Tři mušketýři, Tajemství, Angelika, Limonádový Joe, dále ve Švandově divadle v inscenacích Studna světců, Adéla ještě nevečeřela, Saturnin, V sedmém pádu, Vražda za oponou, v pražském Činoherním klubu ve hře Dámský krejčí či na Letních shakespearovských slavnostech v komedii Jak se vám líbí. Účinkovala ve filmech Milenci a vrazi, Boží pole s. r. o. či v seriálech Strážce a Letiště, kde kouzelně hrála praštěnou letušku Petru. Dále hrála v seriálech Dokonalý svět, Přešlapy, Panelák a ve filmech Jiná láska a Diabol. Zuzka je také známá pro svůj velmi extravagantní styl oblékání a ezoterické zájmy – zejména numerologii.

Text a foto: Miloš Matula
Text a foto: Miloš Matula

Zuzko, jste pověstná svým zájmem o numerologii – jak jste se k ní vlastně dostala?
O numerologii se zajímám dlouhou dobu. Moje kamarádka Miška Badinková, která mě v těchto směrech inspiruje, mě kdysi dovedla k paní Ivaně Kopečné na numerologii. A já k ní přišla, nic jsem o numerologii nevěděla, jen že jde o nějaká čísla. Dokonce mně to přišlo i trochu divné, ale jsem otevřená všemu, tak jsem numerologický rozbor podstoupila. A paní Kopečná mi řekla o mně úplně všechno! Někdo mi i říkal, že si informace mohla přečíst někde v časopisu… Jenže ona věděla i věci, které do časopisů neříkám! A mě to tak fascinovalo, že jsem se o numerologii začala intenzivně zajímat. Paní Kopečná mi také doporučila nějaké knížky, takže jsem začala numerologii studovat. Každý mejdan končil tak, že jsem dělala všem mřížky a pak jsem si ověřovala, jestli to tak je. A většinou to sedělo! Není to zas tak těžké, jsou to jenom výpočty a dá se naučit, které číslo co znamená. Ale nejsem v tom nějaký expert. I když faktem je, že během natáčení seriálu Letiště jsem byla sama a měla jsem poměrně hodně času na čtení, tak jsem v tom vlastně ležela pořád. V té době jsem toho věděla mnohem více než dnes, protože jsem se numerologii intenzivně věnovala. Znalosti se samozřejmě všechny neztrácejí, něco mi v paměti stále ještě zůstalo. (smích) Dodnes, aspoň jednou do roka, k téhle paní numeroložce chodím. Řekne mi něco, co asi už vím, že se bude odehrávat během toho roku, ale obvykle mi ještě řekne i jiné věci, které bych měla rozvíjet, nebo na které si dát pozor.

Pokračování naleznete v průběhu měsíce října na www.phoenixcasopis.cz

Text a foto: Miloš Matula

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png