ZUZANA NORISOVÁ: NUMEROLOGIE MĚ FASCINUJE!

datum 22. 10. 2014

Zuzana Norisová se narodila v Malackách na Slovensku. Po vystudování hudebně-dramatického oboru na konzervatoři v Bratislavě hostovala v Divadle Andreje Bagara v Nitře a ve Slovenském národním divadle v Bratislavě.

V devatenácti letech odešla do Prahy kvůli muzikálu Pomáda, jehož premiéra byla ale následně posunuta, a tak Zuzana pracovala jako servírka. Do širokého povědomí diváků se dostala až roku 2001, a to díky hlavní roli Terezy ve filmovém muzikálu Rebelové, kde se objevila po boku Jana Révaie. Následovala i divadelní podoba muzikálu. Zuzanu jsme mohli také vidět v muzikálech Kleopatra, Tři mušketýři, Tajemství, Angelika, Limonádový Joe, dále ve Švandově divadle v inscenacích Studna světců, Adéla ještě nevečeřela, Saturnin, V sedmém pádu, Vražda za oponou, v pražském Činoherním klubu ve hře Dámský krejčí či na Letních shakespearovských slavnostech v komedii Jak se vám líbí. Účinkovala ve filmech Milenci a vrazi, Boží pole s. r. o. či v seriálech Strážce a Letiště, kde kouzelně hrála praštěnou letušku Petru. Dále hrála v seriálech Dokonalý svět, Přešlapy, Panelák a ve filmech Jiná láska a Diabol. Zuzka je také známá pro svůj velmi extravagantní styl oblékání a ezoterické zájmy – zejména numerologii.

Text a foto: Miloš Matula

Text a foto: Miloš Matula

Zuzko, jste pověstná svým zájmem o numerologii – jak jste se k ní vlastně dostala?
O numerologii se zajímám dlouhou dobu. Moje kamarádka Miška Badinková, která mě v těchto směrech inspiruje, mě kdysi dovedla k paní Ivaně Kopečné na numerologii. A já k ní přišla, nic jsem o numerologii nevěděla, jen že jde o nějaká čísla. Dokonce mně to přišlo i trochu divné, ale jsem otevřená všemu, tak jsem numerologický rozbor podstoupila. A paní Kopečná mi řekla o mně úplně všechno! Někdo mi i říkal, že si informace mohla přečíst někde v časopisu… Jenže ona věděla i věci, které do časopisů neříkám! A mě to tak fascinovalo, že jsem se o numerologii začala intenzivně zajímat. Paní Kopečná mi také doporučila nějaké knížky, takže jsem začala numerologii studovat. Každý mejdan končil tak, že jsem dělala všem mřížky a pak jsem si ověřovala, jestli to tak je. A většinou to sedělo! Není to zas tak těžké, jsou to jenom výpočty a dá se naučit, které číslo co znamená. Ale nejsem v tom nějaký expert. I když faktem je, že během natáčení seriálu Letiště jsem byla sama a měla jsem poměrně hodně času na čtení, tak jsem v tom vlastně ležela pořád. V té době jsem toho věděla mnohem více než dnes, protože jsem se numerologii intenzivně věnovala. Znalosti se samozřejmě všechny neztrácejí, něco mi v paměti stále ještě zůstalo. (smích) Dodnes, aspoň jednou do roka, k téhle paní numeroložce chodím. Řekne mi něco, co asi už vím, že se bude odehrávat během toho roku, ale obvykle mi ještě řekne i jiné věci, které bych měla rozvíjet, nebo na které si dát pozor.

Pokračování naleznete v průběhu měsíce října na www.phoenixcasopis.cz

Text a foto: Miloš Matula

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico