Zpráva od Bílého Orla, indiána kmene Hopi

datum 8. 1. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Tento okamžik, který lidstvo prožívá, lze považovat za bránu nebo díru. Rozhodnutí spadnout do díry nebo projít bránou je na vás.
Pokud budete této situace litovat a budete nepřetržitě konzumovat zprávy, budete v sobě živit negativní energii, budete neustále nervózní a v pesimismu, pak spadnete do této díry.

Ale pokud využijete příležitost podívat se na sebe, přehodnotit život a smrt, postarat se o sebe a ostatní, pak projdete portálem.

Postarejte se o svůj domov, postarejte se o své tělo. Spojte se znovu se svým duchovním domovem. Když se staráte o sebe, staráte se o všechny ostatní současně. Nepodceňujte duchovní rozměr této krize.
Zaujměte perspektivu orla, který vidí celek shora – s rozšířeným nadhledem.
Tato krize s sebou nese nejen společenskou výzvu, ale také spirituální. Obě jdou ruku v ruce. Bez sociálního rozměru se dostaneme do fanatismu. Bez duchovní dimenze se však dostáváme do pesimismu a nesmyslnosti. Všichni jste připraveni projít touto krizí.
Vezměte nyní vše co umíte a použijte všechny nástroje, které máte k dispozici. Naučte se odolávání založenému na příkladu indiánů a afrických národů: byli jsme a stále jsme vyhlazováni. Ale nikdy jsme nepřestali zpívat, tančit, zapalovat ohně a být radostní.
Neciťte se provinile v těchto těžkých dobách, když se cítíš šťastný. To vůbec nepomůže být smutný a bez energie. Pomáhá, pokud nyní z vesmíru přicházejí dobré věci a my je přijímáme.
Když bouře pomine, každý z vás bude pro přestavbu nového světa velmi důležitý.
Musíte být silní a pozitivní. A neexistuje žádný jiný způsob, jak to udělat, než si udržet krásné, radostné a jasné vibrace. To nemá nic společného s odcizením a neznalostí.
Je to strategie odolání. V šamanismu existuje přechodový rituál zvaný „hledání vize". Strávíte pár dní v lese sami, bez vody, bez jídla, bez ochrany. Když projdete branou, získáte nový pohled na svět, protože jste čelili svým obavám, svým obtížím.
To je od vás nyní požadováno: dovolte si použít tento čas k provedení vašich rituálů k nalezení svých vizí. Jaký svět chcete pro sebe vytvořit? To je vše, co můžete nyní udělat.
Klid v bouři. Zachovejte klid, modlete se každý den. Zvykni si setkávat se s posvátným každý den. Z toho vzejdou dobré věci. To, co z vás nyní vzejde, je nejdůležitější. A zpívejte, tančete, projevujte odolávání prostřednictvím umění, radosti, důvěry a lásky!
Odolejte!
Bílý Orel, indián kmene Hopi
 
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico