Zdroj: Pixabay.com
I když jsme 21. března zažili nádech čerstvého vzduchu u příležitosti jarní rovnodennosti v Beranu, stále se nacházíme na kritickém prahu celého astrologického roku. Období mezi Novým Měsícem v Rybách a 12. dubnem, Novým Měsícem v Beranu, je časem rozpuštění celého cyklu předchozího roku, což umožňuje, aby nová energie začala vyvstávat od 11./12. Dubna (Nový Měsíc v Beranu).
Nepokoušejte se skočit dopředu nebo tlačit na řeku a přerušit tak poslední zásadní fázi alchymistické změny. Místo toho dovolte limitnímu prostoru tohoto týdne přinést hluboké vhledy do toho, o čem je slábnoucí cyklus posledního roku od března 2020 a co by mohl přinést ten nově se formující. Znovuobjevení vyžaduje tolik, ne-li více, psychické energie než hibernace, protože dovolíte svému kompasu, aby se znovu nastavil na Já jako Zdroj.
Super konjunkce Chiron / Merkur / Ceres / Slunce / Měsíc / Eris a Venuše zahajuje nový cyklus astrologického nového roku ohňostrojem na Nový Měsíc ve znamení Berana.
ZDROJ: Hare in the Moon Astrology
Sdíleno v umožnění si vnímat a přijímat veškerá požehnání a neomezenou hojnost kreativního Zdroje, která je všudy-přítomná,
Mikai.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě