ZNÁMÝ VĚDEC UVEDL, ŽE STAROVĚKÁ CIVILIZACE UVNITŘ ZEMĚ SE MŮŽE BRZY ODHALIT SVĚTU

datum 11. 4. 2016
V novém rozhovoru pro Coast to Coast AM, autor a vědec David Wilcock uvedl, že uvnitř planety žije aliance starověkých civilizací. Tyto starověké civilizace nazývají vnitřní Zemi svým domovem po dlouhou dobu a brzy se odhalí světu.

Wilcock vysvětlil, že během tvorby všech vodnatých planet ve vesmíru (a podle posledních studií NASA jich existuje poměrně málo) jsou pod povrchem vytvořeny dutiny s jejich vlastním biomem, s bakteriemi, které jsou schopny poskytnou přirozené světlo.

„To znamená, že můžete žít uvnitř jeskyně v Zemi, která má viditelné světlo.“

Wilcock uvádí, že na základě svého výzkumu, jsou tyto dutiny přizpůsobeny tak, že vyspělé civilizace mohou žít a sledovat vše, co se děje na „vnější“ Zemi, na povrchu.

Wilcock pevně věří, že během dlouhé historie naší planety vyspělé civilizace jako Atlanťané odešli do podzemí, aby přežili chaotickou dobu vládnoucí na povrchu planety. Nakonec se rozhodli usadit se v jejich novém podzemním domově.

Existence podzemních tunelů a chodeb byla předmětem debat po celá staletí. Starověké civilizace po celém světě hovoří o těchto vstupech, které vedou k celým novým královstvím, která se nachází hluboko pod povrchem planety.

Starověké lidstvo v Turecku se zdá se znovu oživilo tyto legendy vybudováním obrovských podzemních měst jako Derinkuyu, nebo největší nalezené v blízkosti Cappadocia, Turecko.

Wilcock je přesvědčen, že vláda má povědomí o jejich přítomnosti díky náhodným objevům prostřednictvím tajných projektů zaměřených na budování tajných podzemních základen.

V rozhovoru pro C2C, Wilcock tvrdí:

„Mají tunelovací stroje, a někdy se prorazí tam, kam nemají. A tam už jsou lidé.“

Zatímco citoval svědectví kontaktéra Corey Goodeho, Wilcock tvrdí, že nejasný vztah mezi lidmi vnitřní Země a lidí na povrchu, kteří vědí o jejich existenci se v poslední době narušil.

„Vojensko-průmyslový komplex kdysi pracoval s těmito lidmi a měli s nimi smlouvy, teď se je snaží zabít,“ řekl Wilcock.

To je důvod, proč se podle Wilcocka tyto civilizace vnitřní Země spojily s cílem reagovat na velkou hrozbu, jež se v poslední době objevila, a obracejí se na mezihvězdné subjekty v naději, že získají jejich pomoc v boji proti silám, které se je snaží zničit.

Podle spisů C2C, Wilcock uvedl, že dlouho očekávané setkání mezi oběma skupinami se nakonec uskutečnilo a Goode měl povoleno sledovat jednání.

Po zasedání byla se strany mezihvězdných subjektů podána ohromující žádost.

„Lid vnitřní Země z toho byl docela šokován,“ řekl Wilcock, „byli požádáni, aby se nám odhalili jako součást zveřejnění,“ zda podzemní společnost požadavku vyhoví, přemítal, „myslím, že zjistíme, že podzemní základny jsou mnohem rozsáhlejší, než jsme si mysleli, a mnohem starší než jsme si mysleli.“

Zdroj: [1][2]

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico