Známý německý patolog: Je to jen divadlo! Ani jeden ze zemřelých v Hamburku nezemřel na následky COVID-19!

datum 13. 5. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Je pandemie skutečnou pandemií nebo je to jen veliká bublina strachu vyvolaná úzkou skupinkou lidí? Závěr si budeme muset udělat sami z dostupných informací. Zde několik zásadních postřehů z pitevního sálu, pár střípků do skládačky.

Doba čtení 6 min.

Cesty k sobě


NĚMECKO/ČESKO: Profesor Klaus Püschel je známý německý patolog a soudní lékař. Jako jeden z mála měl se svým týmem možnost pitvat oběti “údajné epidemie koronaviru” v Hamburku (k 16.4.2020 bylo v Hamburgu 3953 nakažených koronavirem a 80 osob na něj údajně zemřelo). Podle jeho závěrů v rozhovorech pro německý tisk a televizi, ani jeden z pitvaných zemřelých v Hamburku nezemřel na následky virového onemocnění COVID 19! Všichni zemřelí trpěli již před tím nějakou závažnou chronickou chorobou. Mezi nejčastější patřila rakovina (zhoubná nádorová onemocnění), chronické dýchací potíže, onemocnění srdce a oběhového systému, diabetes/cukrovka, často se jednalo o silné kuřáky a obézní jedince. Většinou se navíc jednalo o staré lidi s věkovým průměrem 75 let. U několika málo případů mladších ročníků, např. muže 46 let pitva prokázala, že trpěli závažným chronickým onemocněním, jen o něm nevěděli. Ti lidé by podle něj zemřeli stejně i bez koronaviru.

Zdroj: ct24.news

Prof. Püschel také kritizoval nařízení Kochova institutu v Berlíně, podle kterého každý mrtvý, u kterého se prokáže pozitivní COVID 19 test, by měl být počítán jako oběť pandemie. Takto se mimochodem postupuje i všude jinde ve světě včetně ČR! Je proto evidentní, že ony oficiální děsivé statistiky “obětí” nemají s realitou nic společného! Také se velmi podivil, že německé úřady naopak zakazují pitvy zemřelých, ačkoliv by to velmi pomohlo objasnění skutečného rizika koronavirusu. Ačkoliv němečtí patologové mají dostatečné kapacity a ochranné prostředky podobná zkoumání provádět.

K situaci v Itálii a USA se vyjádřil ve smyslu, že by se mělo napřed provádět odborné zkoumání a teprve potom přijímat rozhodnutí a ne naopak.

Ale prof. Puschel není jediný odvážný lékař v Německu, který říká nahlas nepříjemnou pravdu. Dalšími jsou třeba Dr. B. Schiffmann (Youtube mu hned smazala profil), nebo Dr. Wodarg, či. prof. dr. S. Bhakdi, prof. dr. Hockertz a někteří další. Vždy se ale jedná o známé odborníky z oboru mikrobiologie, epidemiologie atd.

Podle výše uvedených lékařů se jedná pouze o vyvolávání paniky, která nemá reálný základ. Médii vyděšení lidé pak berou některé nemocnice útokem ačkoliv trpí pouze banálními respiračními potížemi. Onen koronavirus tu byl přece vždy a koronavirů je skoro 100. Fakta ale nikoho prý nezajímají.

Začíná se potvrzovat, že se jedná o uměle vyvolanou krizi globálních “elit”. Na jejím provádění se musí účastnit bohužel všechny země. Kdo nechce hrát tuto hru, jako například iránský náměstek ministra zdravotnictví Iraj Harirchi, tak náhle onemocní a zemře na koronavirus…

Zatím se můžeme jen dohadovat, co je cílem plánů světových elit, které tuhle celoplanetární krizi vyvolaly. Povinné očkování a redukce obyvatelstva? Celkem pravděpodobné, protože o vakcínách se mluví v oficiálních mediích a politických kruzích jako o jediné možnosti ukončit karanténu. Vakcína ale bude prý až za 12-18 měsíců. Moderní neofeudalismus zvaný karanténa, kdy lidé po celém světě budou připoutání k jednomu místu, nebudou smět nikam cestovat ani se stěhovat? To je další reálná možnost, viz ona oslavovaná “chytrá karanténa” náměstka promořovače Prymuly. Globální geopolitické změny a definitivní zlikvidování vůdčí role Západu? Na to si lze snad již i s jistotou vsadit.

Jedno je ale jisté už teď. Ekonomické a politické důsledky této “krize” budou dalekosáhlé a z toho se již jednotliví politici nebudou moci vylhat ani za pomoci koblih a mediální masáže. Když přijdete o střechu nad hlavou, práci a z důchodu vám nezbude ani na jídlo, tak se již podobnými marketingovými triky oblbnout nedáte. Stejně jako se lidé začnou určitě bouřit proti omezování svobody a permanentnímu špehování, které nabere podobu Orwellova románu 1984. Můj odhad je, že se to politici pokusí svalit na “odborníky”, kteří jim “špatně radili”. U nás se přímo nabízí náměstek Prymula. Na něj a na ministra zdravotnictví to Babiš snadno svede, že mu špatně radili a on to přece vždy myslel dobře. Bude to stačit? Oni také byli pouze herci v divadle režírovaným někým úplně jiným.

Kdo je náměstek Prymula (převzato od Petra Nováka)

Je to bývalý voják v hodnosti plukovníka, který je údajně brán odbornou veřejností (v médiích byl dán prostor jen těm lékařům a vědcům, kteří o něm mluvili v superlativech) jako naprostý profesionál a znalec na epidemiologii a vakcinologii. Napsal také několik odborných knih. Všiml si někdo o čem ty knihy jsou? Jedna je o jeho hlavním oboru – očkování a je zaměřena na očkování jednotek NATO!!! Druhá, z vědeckého hlediska prý velmi kvalitní, je o nemoci SARS (o té původní nemoci). (Věděli jste o tom, že v roce 2008 Tsa Čchao-Ming, šéf tchajwanské tajné služby oficiálně prohlásil, že SARS byl v Číně vytvořená biologická zbraň, která jim unikla a že na to má důkazy? A co se dělo dál? Politicky byl ve vlastní zemi podroben brutální kritice, vše bylo dementováno, tzn. že to nebyl politický nástroj Tchajwanu a ani schválená provokace a vše bylo zameteno pod koberec. A Čína? Ta se k tomu vůbec nevyjádřila.) A dále napsal knihu o bakteriologických zbraních a jejich možnostech při použití při teroristických útocích!!! Zajímavé, že? Na zastavení C19 byl v ČR určen důstojník, expert na očkování (na boj s viry) a na bakteriologické zbraně (na boj pomocí těchto virů a bakterií). Čím se ještě veřejně proslavil, kromě toho, že najednou “změnil názor” na promořování? Tím, že chtěl v ČR v rámci státní nemocnice otevřít kliniku tradiční čínské medicíny (TČM) a to neúspěšně – bylo mu to zamítnuto, byť se snažil. Když se ho ovšem na TČM zeptáte, tak vám v klidu řekne, že o ni vlastně mnoho neví, snad jen to, co z ní “prosáklo” do medicíny klasické. Zajímavé, že? On dal svůj titul a své jméno k veřejnému přetřesu kolegů a politiků, když obhajoval a propagoval něco, co pořádně neznal? Není to tím, že tyto kliniky TČM jsou samozřejmě řízeny na vládní úrovni ČLR? Možná je již zřejmější, proč nás zde řídí voják (nyní má na starost “fízlovací” systém tzv. chytrou karanténu), expert na bakteriologické a virologické zbraně, očkování (!!!) a má vazbu na ČLR, jejíž systém boje s C19 hned v úvodu bez řečí realizoval?

Autor: Juraj Jánošík

Zdroj: cz24.news

Zdroj: ceskavec.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico