Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022

datum 13. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Každé znamení zvěrokruhu se nyní může začít těšit na svůj nejšťastnější den v roce 2022. Bude to moment, kdy se planetární postavení stane pro vás velmi příznivým. Kromě toho se dozvíte, co si pro vás následující rok připravil obecně.

Až se dozvíte svůj nejšťastnější den v roce 2022 podle znamení zvěrokruhu, stanovte si jej jako výjimečné datum pro velké změny ve svém životě. Vhodné je v tyto dny například uzavírání sňatků, smluv a započetí nových projektů. Získáte v tento den požehnání z vesmíru pro všechno, do čeho se pustíte.

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Beran

Nejšťastnější den v roce 2022 čeká Berana 18. srpna. To bude zapříčiněné zejména Jupiterem, který poputuje v tomto znamení zvěrokruhu mezi obdobím 10. 5. až 28. 10. Vraťme se však k osmnáctému srpnu, který se stane pomyslným vrcholem všeho úžasného, co tohoto zrozence během jara až podzimu potká. Beran se může těšit nejen na nové příležitosti a štěstí při všem na co sáhne, ale současně také na lásku, vášeň či romantiku díky působení další planety, tj. Venuše. 

Rada na závěr: „Randěte, vyznávejte si lásku a bojujte za vše, co od života chcete. Vaše kreativní cítění bude na výši, vytvořte tedy něco nezapomenutelného.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Býk

Pro Býka nastane nejšťastnější den v roce 2022 13. května. Toto znamení zvěrokruhu se musí připravit na to, že bude procházet jakousi transformací již od 18. ledna následujícího roku, což vyvrcholí právě v onen třináctý květen (ovlivněno primárně Sluncem). Toto období by se dalo nazvat určitým uvědoměním si, kdo jste a kam směřujete. Býk zřejmě konečně najde svou skutečnou cestu a možná opustí vše, co jej dosud tolik svazovalo. To platí nejen v osobní sféře, ale i v té pracovní. Právě v nejšťastnější den jsou vhodná důležitá rozhodnutí, která změní vše k lepšímu. 

Rada na závěr: „Buďte sami sebou, naučte se sebelásce a važte si své hodnoty.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Blíženci

Blíženci mohli posledních pár měsíců prožívat bouřlivé emoce, co se týká vztahové roviny. To se však v následujícím roce změní, tito zrozenci konečně najdou vnitřní klid. Nejšťastnějším dnem pro toto znamení zvěrokruhu bude 30. květen, což umocní novoluní. Právě tento moment bude ideální na proměnu snů ve skutečnost. Když se pak spojí Měsíc spolu s Jupiterem a Marsem, vnukne Blížencům mnoho energie, sil a motivace, což napomůže i k realizaci dlouhodobých osobních plánů. 

Rada na závěr: „Naslouchejte své intuici, napoví vám, jakým směrem se vydat ke štěstí.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Rak

Nejšťastnější den v roce 2022 bude Rak prožívat 17. července. Podílí se na tom Slunce a Merkur. Tyto planety vnesou do slov a myšlenek jakousi autenticitu či jasnost. Najednou může toto znamení zvěrokruhu pochopit, jak se vlastně věci doopravdy mají. Prohlédne ze své podstaty kdejakého člověka ze svého okolí a zároveň se zaměří na svůj duchovní rozvoj. Kolem sedmnáctého července je vhodné věnovat se kreativním projektům, navazování nových kontaktů či kariérnímu postupu. V tento den bude mít Rak abnormálně vyvinutou intuici. 

Rada na závěr: „To, že s láskou pečujete o druhé, je úžasné. Nezapomeňte ovšem i na sebepéči. Venuše vám s tím pomůže a podpoří krásu i pocit luxusu.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Lev

Léto bývá pro Lva poměrně úspěšným a oblíbeným obdobím, proto doslova září. Následující rok tedy v tomto ohledu slibuje mnohem více, díky planetě Jupiter. Lev zažije zejména v prosluněných letních dnech radost, romantiku a stane se více vášnivějším i kreativnějším. Intenzivní pocity se projeví především 31. července, což bude nejšťastnější den v roce 2022 pro toto znamení zvěrokruhu. Nastane čas pro to, otevřít srdce všemu, co přichází. Láska bude hrát velkou roli. 

Rada na závěr: „Zkuste příval tvořivosti a vášně promítnout do jakýchkoliv uměleckých projektů. Může z toho být hit!“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Panna

Nejšťastnějším dnem v roce 2022 bude pro Pannu 16. únor. Ovšem jemu předcházející měsíc nemusí být zrovna snadný kvůli působení planety Venuše. Leden se stane pro toto znamení zvěrokruhu jakýmsi měsícem přehodnocování partnerských vztahů minulých, což se může promítnout do toho současného v rámci priorit. Nicméně Panna z toho vyjde daleko silnější, odhodlanější a právě kolem 16. února se více uvolní a možná zamiluje do někoho nového. 

Rada na závěr: „V lednové lekci ohledně partnerských vztahů se hodně naučíte. Nezapomeňte na to a pozitivně promítněte v nové známosti. Zajistíte si tak štěstí a spokojenost.“

V roce 2022 může každý z nás svůj život změnit k lepšímu. Chytněte šanci za pačesy ve svůj nejšťastnější den!

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Váhy

Váhy se mohou těšit na 22. října, jelikož to je právě jejich nejšťastnější den v roce 2022. Ostatně planeta Venuše ovlivní do značné míry i období před tímto datem. Váhy se tak dočkají mnohem krásnějšího narozeninového měsíce než kdy dřív. Spojen bude více méně s láskou, která toto znamení zvěrokruhu náležitě obklopí. Potěšení, touha a kreativita se objeví v životě těchto zrozenců. Dveře budou otevřené k flirtování nebo například k radikální změně vzhledu. Váhy se tak mohou stát ještě přitažlivějšími pro své okolí. 

Rada na závěr: „Vsaďte na skromnost a jednoduchost. Řiďte se pravidlem – v jednoduchosti je krása a trefíte se.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Štír

Nejšťastnější den v roce 2022 bude pro Štíra 15. listopadu. Tento fakt ovlivní ostatně i období kolem tohoto data, které pro Štíra předznamenává narozeniny (od 23. 10. do 21. 11.). Těšit se může toto znamení zvěrokruhu na velice bujará společenská setkání, při kterých bude za hvězdu. Vliv Jupiteru a Venuše pak přinese i notnou dávku štěstí, vášně a romantiky do partnerských vztahů. Svobodní Štíři se tedy mohou kolem patnáctého listopadu bez obav pustit do milostného dobrodružství s novou známostí a ti zadaní „okořenit“ lásku s protějškem něčím zajímavým. 

Rada na závěr: „Listopad je váš měsíc, koketujte, předávejte energii a navazujte nové kontakty. Se zesíleným charisma to půjde snadno.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Střelec

Střelec by měl vyřknout veškerá svá přání a touhy 23. listopadu, což bude jeho nejšťastnější den v roce 2022. Planety Merkur a Venuše mohou pomoci v realizaci nových pracovních projektů či v naplnění osobních vztahů. Vše se náhle bude zdát jaksi jasnější a vyřeší se nejeden dlouhodobý problém. Očekávat může toto znamení zvěrokruhu kolem 23. listopadu i fascinující dobrodružství, když bude otevřené dané situaci. 

Rada na závěr: „Podzimní měsíce se vám mohou zdát do jisté míry magické. Vše se bude dařit, proto chyťte příležitost za pačesy a nepouštějte ji. V budoucnu se vám to vyplatí.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Kozoroh

Kozoroh si na počátku následujícího měsíce uvědomí, proč je pro něj partner důležitý, čeho si na něm váží. Přehodnotí také své priority a vztah bude řadit na jedno z prvních míst hodnotového žebříčku. Pod vlivem planety Venuše si tak toto znamení zvěrokruhu zajistí příjemné chvilky se svou láskou. Obzvlášť výjimečný okamžik pak čeká Kozoroha 8. ledna, což bude jeho nejšťastnější den v roce 2022. Tento zrozenec pocítí nebývalé sebevědomí a možná se odhodlá k velkým životním krokům v rámci partnerství (založení rodiny, manželství a podobně). 

Rada na závěr: „Věřte svým vnitřním pocitům počátkem nového roku a nebudete zklamaní.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Vodnář

Nejšťastnější den v roce 2022 čeká na Vodnáře 6. března. Bude pod vlivem Marsu a Venuše, což předznamenává mnoho lásky a stejně tak nespoutaného sexu. Počátek jara bude tedy pro tohle znamení zvěrokruhu ideální, co se týká partnerství. Svobodní mohou hravě najít protějšek nebo třeba jen známost na jednu noc. Zadaní pak snadno podpoří vášeň ve vztahu. 

Rada na závěr: „Konjukce Marsu a Venuše napomáhající vztahům se nebude ve vašem znamení opakovat další dva roky. Využijte tedy šestý březen k navázání/upevnění kontaktu se svou spřízněnou duší nebo k nezapomenutelnému sexuálnímu dobrodružství.“

Znamení zvěrokruhu a nejšťastnější den v roce 2022: Ryby

Ryby čeká nejšťastnější den v roce 2022 12. dubna. Avšak i období kolem tohoto data slibuje úžasné zážitky, neboť dojde ke konjukci Jupiteru s Neptunem. Díky tomu bude silně podpořena kreativita a intuice Ryb. Intenzivnější bude i charisma, proto toto znamení zvěrokruhu snadno naváže nové vztahy. Kromě jiného se tito zrozenci mohou cítit 12. dubna jako znovuzrození a více napojení na své duchovní JÁ. 

Rada na závěr: „Využijte kouzla konjukce Jupitera a Neptuna ve vašem znamení. Nebude se totiž již nikdy opakovat. Zahajte počátkem jara nové projekty, vytvořte fenomenální věci a posuňte se v osobním rozvoji vpřed."

Autor článku: Iveta Reinisch

Zdroj: www.spektrumzdravi.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico