Zdroj: Pixabay.com
Tento týden je ve znamení budování energie k 1. ze 4 Superúplňků roku 2021 ve dnech 26. a 27. dubna – Úplněk ve Štíru na steroidech bude nejblíže k Zemi a ukotví seizmické okno ve dnech 24. – 30. Dubna. Extra uzemnění, hydratace, odpočinek a čas strávený venku, nám pomohou zabránit pocitu žízně a přetížení.
V neděli 18. dubna, Slunce v konjunkci s Merkurem, v závěrečných energiích Berana, zahájilo nový cyklus spojení a komunikace. Poté mezi 19. dubnem a 3. květnem dojde ke hmatatelnému elementárnímu posunu z prvku Ohně na prvek Země, protože Slunce, Merkur, Lilith a Venuše jsou v konjunkci s velkým probuditelem Uranem při 10° Býka. Když je ve hře těkavý Uran, může se stát cokoli a pravděpodobně se to stane. Může dojít k významné těkavosti akciových trhů, protože Saturn ve Vodnáři umocňuje stellium.
Býk je pevným / stálým znamením, takže střety mezi tradicí a inovacemi jsou nevyhnutelné. Ve vašem osobním grafu, je tato konjunkce těsná a aktivuje jednu oblast vašeho života, takže bude mít dopad. Jak navenek, tak uvnitř. Něco pevného a nepohyblivého – zvyk, víra, vztah, sen – se musí otřásat, aby se vše dostalo na čerstvý vzduch a čerstvé myšlení.
S Plutem, pánem podsvětí a vaším nevědomým zpomalením na maximální vliv na zastavení před otočením do retrográdního pohybu 27. dubna, změna rozhodně není volbou. Šamanskou sílu Pluta pocítíme jako silný spodní proud od teď do května. Pokud máte planety nebo body na 25–27 stupních jakéhokoli znamení nebo narozeniny mezi 14. – 17. měsíce, připravte se na naléhavou vnitřní snahu eliminovat vše, co je ve vodě již mrtvé.
Sdíleno v energiích skutečnosti na frekvenci soudržnosti kolektivního vědomí,
Mikai.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě