VÝZVA:
MUŽI PŘEDEJTE SVOU VLÁDU ŽENÁM

Připadá nám zcela naivní si myslet, že za nás současné problémy vyřeší někdo ze současných politiků a struktur, které se v naší zemi zahnízdili. Zároveň sdílíme myšlenky obrovského množství obyvatel České republiky, kteří ve změnu již nevěří, v politice nevidí smysl či na změnu v naší zemi již rezignovali. Nedivíme se jim. Vlastně se jedná o velice podobnou situaci jako před rokem 1989, kdy lidé nevěřili, že se systém může někdy zhroutit. To, že je to neudržitelné není vůbec otázkou. Otázkou je totiž pouze – kdy?

Vyzýváme proto všechny vědomé lidi, aby volili svobodně a nenechali se manipulovat hloupými klamavými sliby – reklamami, aby se nebáli vstupovat do politiky a aktivním pozitivním přístupem vstupovat do veřejného prostoru ve svém okolí. Jen potom se mohou věci změnit. To, že změna je v nás samotných, totiž není jen filozofické či budhistického heslo, ale v současné době realita. Podívejte se kolem sebe, když někdo vystoupí z davu a udělá něco dobrého ve svém okolí – hned je to vidět – hned se o tom mluví, píše. Právě tento tvůrčí způsob vlády požadujeme od politiků – tzv. tvůrčí vládu, tvůrčí a koncepční vedení naší země bez egoismu.

U řady těchto otázek a problémů se také zamýšlíme nad jejich řešením. Možná je to pro mnoho lidí zvláštní, možná nepřípustné, ale je to tak. V dnešní době to začínají být ženy, které v domácnostech vládnou a kromě zajištění chodu domácnosti, zvládají zaměstnání a ještě přináši nové trendy. Většina z dnešních politiků to tak doma má, ale nepřizná. Ve sněmovně ramenatý egoistický a rozhádaný politik a doma možná krotký jako beránek, kde mu žena musí zvedat sebevědomí.

Nejde o žádné prosazování feministických myšlenek, ale o možnost začít přemýšlet zcela jinak. Předat vládu naší země většině žen, které jsou dostatečně pevné, mají odvahu, zkušenosti a zejména skutečnou vnitřní sílu, která je k dnešní politice potřeba.

Nemusíme také dělat vůbec nic a nechat se jen tak vláčet, od jedných voleb k dalším volbám a vyprázněným nesplněným politickým slibům nebo to prostě můžeme zkusit úplně jinak.

Robin Čumpelík

zmena.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png