Zdroj: Centrumserafin.cz

Věděli jste, že chlorofil je koncentrovaná sluneční energie? Sluneční energie nese mnoho informací, které jsou pro nás prospěšné a zdaleka nejsou jen hmotné. Jak vypadá duchovní sluneční říše? Tohle téma a mnoho souvislostí nám přináší poslední ze série článků o Sluneční bráně. Slunce je branou mnoha rovin, nemyslíte?

Doba čtení 4 min.

Cesty k sobě


KONCENTRÁT ZHMOTNĚNÍ SLUNCE NA ZEMI

Chci přiložit ještě jeden další nezvyklý pohled na Sluneční Dary, které nám umí velmi významně kultivovat život.

Slunce nám poskytuje vše potřebné, nejen měřitelné energie, ale i ty neměřitelné. Poskytuje nám informace, opravuje matrice … Všimli jste si také, že ve filmech bývá často zobrazena situace, kdy hrdina je zraněný a příslušník domorodého kmene rozžvýká list a přiloží listovou kašičku hrdinovi na ránu a ten se ze zranění uzdraví? Toto je založeno na skutečnosti. Dnes vědci objevují, že velmi silně léčivou složkou obsaženou v listech je chlorofyl. A ten je hojně ve VŠECH listech.

Lidé zachytávají Sluneční energii slunečními články a převádí ji na elektřinu. V přírodě zachytává Sluneční energii CHLOROFYL a provádí fotosyntézu. “Chlorofyl je nejkoncentrovanějším zhmotněním Slunce a Sluneční energie zde na povrchu Zemském.” Proto chlorofyl v listech tak mohutně léčí.

Chlorofyl je nám lidem tedy velmi prospěšný. A já tvrdím, že nejen na fyzické úrovni. Slunce a jeho energie a také INFORMACE uložené v jeho produktech jsou potřebné pro náš celkový růst a rozvoj. Připomeňme stavy duševních depresí při nedostatku Slunečního svitu.

Zajímavé je, že veledůležité krevní složce Hemoglobinu říkáme KREVNÍ BARVIVO. A že veledůležité rostlinné složce chlorofylu, říkáme ROSTLINNÉ BARVIVO. A že chlorofyl a hemoglobin mají téměř identický vzorec. Podívejte se na obrázek. Liší se pouze jediným atomem! A to tak, že kde má hemoglobin atom železa, tak tam má chlorofyl atom hořčíku. Jinak je shoda dokonalá. Není to úžasné? Možná právě proto na informace uložené v chlorofylu naše krevní složky tak dokonale a pozitivně reagují.

Wow. Máme tedy hojně žvýkat listy? Můžeme. Je tu však jeden krásný a elegantní způsob pravidelné konzumace čistočistého a nijak neporušeného chlorofylu. Můžeme pravidelně konzumovat CHLORELLU. Chlorella se tak jmenuje proto, že je v podstatě samým chlorofylem. Je to nejkoncentrovanější chlorofyl zde na Zemi. Je to vodní řasa zachytávající Sluneční energie a informace. A my mámě možnost tímto svoje fyzické, duševní a Duchovní těl léčit pravidelnou konzumací chlorofylu, neboli Darů našeho Otce Slunce. No není to úžasné? Níže na tlačítku prozkoumej se můžete dozvědět více a také to, jakou konkrétní chlorellu je dobré zvolit.

 DUCHOVNÍ SLUNEČNÍ ŘÍŠE

Tuto tématiku ponechávám zcela úmyslně až na závěr. Má to hned několik důvodů. Kdo to nedočetl až sem, tak to číst neměl. Nic není náhoda. Kdo to dočetl až sem, a přemýšlí o všem kriticky, nechť ho to motivuje ke zkoumání i dalšího. Když uvážíme vše výše uvedené o Slunci, tak vidíme (a asi hlavně cítíme), že Slunce je skutečně Otcem Sluncem a že je skutečně živoucí Kosmickou entitou, která je Božsky Stvořena a napojena na Kosmické vědomí. Kosmos to je Kosmické vědomí plné hvězd a plné života. Náš současný život nelze oddělit od hvězd, od Slunce.

Slunce utváří naše životy, utváří naši domovinu. Vzpomeňte si na své pocity při úvodní animaci v úvodu této stránky.

Mnozí lidé cítí, že tato Kosmická živoucí entita, je plná moci, sil, vědomí a Kosmické moudrosti. Přírodí národy od pradávna provádí tzv. POZDRAVY SLUNCI.

Kdo to nezkusil, neví o čem je řeč. Přírodně žijící skupina lidí, žijící v posvátné úctě k přírodě se při západu či východu Slunce spojí a v nitru a v tichosti se každý sám za sebe niterně spojí s Duší Slunce. Je to stav ticha, posvátnosti, velkoleposti okamžiku, ve kterém často dochází ke skutečnému napojení na vyšší vědomí. To pak může člověku v nitru odpovědět na důležité otázky, nebo předat důležitý impulz.

Pozdravy Slunce jsou tedy současně oslavou života, meditací, skupinovým propojením, a komunikací s vyšším vědomím současně. Vše je jedno a vše může být promíchané v jedno. Toto je jeden z duchovních rozměrů Slunce, který můžeme žít každý sám za sebe neustále.

Dalším duchovním rozměrem jsou cesty Duší po odložení těl. Sluneční Brána či planina či úroveň je shromaždištěm již vyspělých Duší. Dalším rozměrem jsou pak tajné metody komunikace s Duší (vědomím) Slunce. SLUNCE JE PROSTĚ BRÁNOU MNOHA ROVIN.

Zde bych s dovolením prozatím ukončil informační záplavu jiných a nezvyklých pohledů na Slunce. Vše má svůj čas. Cítím, že my moderní lidé, potřebujeme procitnout ohledně naší mateřské hvězdy. Hodně lidí se před Sluncem akorát tak chrání nějakým UV faktorem. Většina lidí vnímá Slunce jako samozřejmost a chápe ji jako neživou věc. Jako třeba kámen.

Někteří lidé, kteří cítí, že strom je život, s ním dokonce i hovoří. Nebo hovoří se svými květinami doma. Ale se Sluncem nehovoří. Budu rád, když o tom budeme přemýšlet a necháme na sebe působit nové vlivy.

Ve finále je nakonec vše o pocitech. Také cítíte, že když po dlouhé době vykoukne Sluníčko, že psychika poskočí energeticky přímo o několik stupňů nahoru. A také cítíte, že trvalý deficit Slunce vede k depresím? Čím to asi bude?

Na tomo místě chci poděkovat Slunci a celému Stvoření. Chci mu říct, že je dokonalé a dělá mi RA-Dost. Dává mi dostatek RA. D9kuji ti Slunce za tvoji moudrou Kosmickou péči.

P.S. mimochodem, uvědomili jste si někdy, že Boží konstrukce Slunce je taková, že nám fyzickým bytostem nikdy nedovolí Slunce fyzicky prozkoumat zblízka? Je to také proto, že žádné fyzické materiály nesnesou Sluneční podmínky. Slunce je tedy zkonstruováno tak, že fyzické bytosti ho mohou zkoumat fyzicky pouze dálkově, tedy mohou se jen domnívat, co tam je, anebo jej mohou zkoumat nefyzicky, tedy duchovně. No není to Boží Sluneční. Stvoření dokonalé?

KOSMICKÉ KÓDY A KLÍČE

Pozn. vše uvedené odpovídá pouze mému osobnímu omezenému stupni poznání, a proto si nedělám žádný patent ani nárok na pravdu. Nechte na sebe působit, jen to, co cítíte, že vás může kultivovat. D9kuji a D9kuji

Zdroj: www.centrumserafin.cz

Zdroj obrázků: www.centrumserafin.cz

Sluneční brána I

Sluneční brána II

Sluneční brána III

Sluneční brána IV

Sluneční brána V

Sluneční brána VI

Sluneční brána VII

Sluneční brána VIII

 

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě