Zdroj: Pixabay.com

Prožijte aktivní mini meditaci při čtení tohoto hlubokého textu. Představujte si každý moment a prožijte své vnitřní obrazy naplno.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Zavři oči, zaměř se na místo svého zřivého zraku s jasností sokola a vnoř se do nitra klidného moře uvnitř. Jsi již daleko na své pouti k domovu světelných jisker duše a Naděje je tvým veslem. Pádluješ po proudu tiché řeky ke světlu příštích okamžiků.

Uvolni se a zaposlouchej do melodie smíchu moře. Po chvíli konejšivých zvuků přílivu vln hloubky Vědomí zříš pootevřené mušle skutečných pokladů se vzácnými perlami svého nitra. Ve stopách pomíjivého písku na březích niterného moře nacházíš kouzelný zlatý střípek smíření a odevzdanosti na zacelení ran ryzostí svého srdce. Začínáš s růžovým nádechem vroucí touhy stoupat ke zlaté notové osnově a růst od hlubokých tónů po vysoké úrovně vysokovibračního letu až k nebeským zázrakům na Zemi. Vytvoříš zářivý sloup Kristova Vědomí, odraz jeho melodie duhových písní se točí jako spirála posvátných zvuků přicházejících zpět k Zemi, obohacených o lehkost a vůni rozehraných nebeských strun teplého závanu kouzelné lásky s problikávajícím světlem soucitu. Rostoucí andělský svět s lahodnou příchutí tepla blaženosti světelného domova se otevírá jako květ ve sprše ryzích nitek spletených do zlatých copů slunce.

Eva Hannah Haberlandová
www.facebook.com/EvaHannahHaberlandova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě