ZLATÁ BRÁNA 2012, o. s.
GOLDEN GATE 2012, o. s.

PROJEKT
DARUJ PŘÍJEM POTŘEBNÝM – POMŮŽEŠ NEJVÍC

Úvodní slovo :
Vážení přátelé, na základě požadavků, které se kolem nás poslední dobou množily, dále na základě politické a ekonomické situace, která slibuje do budoucna pouze škrty v tom, co se v minulosti vyplácelo…

Na základě analýz a zdravého selského rozumu, který při rozhlédnutí říká jediné : Žijeme ve velmi
zvláštní době, v době velkých změn a ekonomických výkyvů, které způsobují dnes na straně jedné velmi nejistou dobu. Na straně druhé, dobu stále větších příležitostí, které každý nevidí…. Na tom všem vznikl tento projekt pomoci. Státní pokladny dnes disponují velkými mínusy a mnohé firmy, které v minulosti hojně přispívaly na dobročinnost, najednou přispívat nemohou. Dostáváme se do období, kdy ubývá firem, které jsou schopny přispívat potřebným.
Vlády dnes berou lidem, kde mohou a těm co rozdávají, dělají velké škrty a staví jim do cesty překážky. V budoucnu se zřejmě dočkáme toho, že stát nebude důchody vyplácet vůbec a o seniory se budou starat děti.

Penzijní fondy budou kopírovat vládní hospodaření, tzn. ,že za vaše připojištění nebo penzijní spoření si nějaký manager koupí luxusní vilu, BMW nebo v zimě Karibik. ( Toto bude fungovat do doby, dokud každý, kdo nakládá s veřejnými prostředky, nebude mít hmotnou odpovědnost).
Na základě všech vyjmenovaných a jiných skutečností vznikly potřebné programy, které vás před
nehospodárným řáděním některých úředníků a rádoby poradců ochrání, zajistí vás před inflací i
finančními pády a zajistí vám trvalý přísun financí s rostoucí tendencí. Pro potřebné, důchodce a budoucí důchodce, dále pro všechny, kteří chtějí být zabezpečeni, byly vytvořeny následující dva programy: a) Jeden čistě charitativní b) Druhý je spořící – investičně družstevní.

Tato myšlenka, následně plán a projekt vznikl na základě právě popsaných nevábných skutečností, které jsou bohužel realitou dneška. Dále na základě toho, že stále víc se kolem nás množí lidé, kteří přichází o práci a dostávají se do složitých životních situací a také z řad postižených, kterým stát stále ubírá. V ZÁJMU TOHO JSME SE ROZHODLI NĚCO DĚLAT A ZAJISTIT TRVALOU POMOC V MAXIMÁLNÍM POČTU Projekt, který vznikl na pomoc, využívá velmi příznivé situace v oblasti energetiky z obnovitelných zdrojů, která nastává v Evropě, ale i mimo ni.
Například Německo vyhlásilo, že do roku 2020 odstaví všechny atomové elektrárny. Tyto chtějí nahradit energií z obnovitelných zdrojů a daří se jim to. Komise pro jadernou energetiku vydala zprávu, že atomové elektrárny v Evropě jsou zastaralé a ve špatném stavu. Západní Evropa, EU i OSN podporují výstavbu elektráren z obnovitelných zdrojů. Východní Evropa i zbytek světa se začíná přidávat vč. ČÍNY a JIŽNÍ AMERIKY. Vznikají ekologické osady i města. Spalovací motory začínají být pomalu vytlačovány elektromobily a motory na alternativní paliva. USA a Německo má v plánu v r. 2050 víc elektromobilů jak spalovacích motorů, Nizozemí již v roce 2040.

Tato situace přináší obrovské příležitosti pro organizace našeho typu, kde máme velké možnosti stavět tyto čisté a výnosové elektrárny, což se již děje.

CO TEDY DĚLÁME ?
Realizujeme energetickou společnost ( je možné použít i přirovnávací termín – fond ), který financuje výhradně vlastní projekty v oblasti zelené energetiky a ekologie. Pracujeme na realizaci výstavby zelených elektráren z obnovitelných zdrojů, kde rozbíháme projekty v oblasti : BIOMASA, SLUNCE, VÍTR, VODA a ELEKTROMOBILITA. Projekty se realizují především v NĚMECKU, CH, NL, NORSKU, částečně v CZ a SK. ( Hlavní destinací je Německo )
NA ZÁKLADĚ TĚCHTO SKUTEČNOSTÍ A PODPOR VZNIKL PROJEKT : POSTAV VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY POTŘEBNÝM – DARUJ TRVALÝ PASIVNÍ PŘÍJEM – ZBAVÍŠ JE ZÁVISLOSTI NA SPOLEČNOSTI – POMŮŽEŠ VŠEM

Tento projekt zajišťuje charitativní organizace ZLATÁ BRÁNA 2012,o.s., ve spolupráci s ekologicko – energetickou firmou WAVE – promotion ag., která je realizátorem větrných elektráren na moři a na pobřeží. V rámci projektu výstavby větrných farem na moři a na pobřeží ZLATÁ BRÁNA 2012,o.s. ve spolupráci s firmou WAVE – promotion ag., vymezila prostor pro několik elektráren na moři, které přinesou trvalý příjem těm, co to nutně potřebují a pokryjí jim trvale jejich náklady. Důvody jsou jasné a už výše popsané : vyšší státní škrty, rostoucí náklady na vše a těch, co přispívají, ubývá nebo dávají méně.

Všem je jasné, že většina těchto lidí si sami příjem zajistit neumí nebo ani nemohou. PROTO NEJLEPŠÍ CESTA JAK TENTO PROBLÉM VYŘEŠIT JE: DAROVAT TRVALÝ PŘÍJEM, KTERÝ PŘEDBĚHNE INFLACI, STÁLE ROSTE A OPAKUJE SE. VĚTRNÉ ELEKTRÁRNY NA MOŘI A NA POBŘEŽÍ TOTO SPLŇUJÍ:

Vítr tam fouká stále

Potřeba energií stále roste a poroste i dál

Cena energií rovněž stále roste a to i cena výkupní – tedy i zisky z výroby

Výkup je sledován a podporován vládami, EU, aj.

Podpora v každém směru

Pojistka před inflací i pádem měn

Vysoká efektivnost – lokality pro nejvýkonnější elektrárny
PROTO POSTAVTE SPOLU S NÁMI ELEKTRÁRNY – ZDROJ TRVALÉHO PŘÍJMU TĚM, CO TO
POTŘEBUJÍ NEJVÍCE.

Nakrmíte – li někoho jednou, přijde znovu a stane se zátěží. ( Častý jev dnešní společnosti )
Pokud ho naučíte opatřit si stravu a udělat si jídlo – zbavíte se ho v dobrém a pomůžete mu na celý život, bude na vás v dobrém vzpomínat a možná i on pomůže těm, kteří to potřebují.
TENTO PROJEKT JE AUTOMATEM NA TRVALOU POMOC.
POMOZTE EFEKTIVNĚ JEDNOU PRO VŽDY TATO POMOC MŮŽE BÝT V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI ŘEŠENÍM I PRO VÁS A PRO VAŠE RODINY I VÁM A VAŠIM BLÍZKÝM MŮŽE TENTO PROJEKT V BRZKÉ BUDOUCNOSTI PŘISPĚT K TRVALÉMU ZAJIŠTĚNÍ A ZAJIŠTĚNÍ VAŠICH RODIN NEBO K FINANCOVÁNÍ DŮLEŽITÝCH VĚCÍ.

Stanete – li se investory pro vlastní zajištění, budete investovat do konkrétní elektrárny, která se stane částečně vašim majetkem – budete z ní mít trvalý výnos, který je vyšší než inflace.
PROJEKT NESE NÁZEV :SPOŘTE – INVESTIČNĚ – EFEKTIVNĚ – CHYTŘE

Sobě na život i na důchod

Svým dětem

Svým rodičům

Na dobročinné akce

Nebo jen tak pro radost svoji i druhých. Investujte efektivně a spolehlivě dříve, než neefektivní lidé rozhážou vše, co máte. Kopej studnu dřív, než dostaneš žízeň. ( přísloví )
Všem dárcům děkujeme jménem všech trvale obdarovaných

VAŠE DARY MŮŽETE ZASÍLAT NA č.ú. v České republice : 230 025 6496 / 2010
ČÍSLO ÚČTU PRO DARY NA SLOVENSKU : 230 025 6496 / 8330
Účet pro dary ze zahraničí : IBAN : CZ40 2010 000 000 230 025 6496, SWIFT / BIC: FIOBCCZPPXXX
VARIABILNÍ SYMBOL : Jako variabilní symbol napište číslo, které bylo uvedeno v emailu mimo tuto přílohu.

Dary můžete též vkládat přímo na účet ve kterékoli pobočce FIOBANKY v ČR i SK, nebo zasílat poštovní složenkou. Pro daňové účely vystavujeme potvrzení. V případě, že vás zajímá program spořící – investičně družstevní, tedy vlastní zabezpečení, kontaktujte nás na níže
uvedených kontaktech
na: www.wave-promotion.cz
Tel : 775 357 888

Pokud se vám tento projekt trvalé pomoci líbí a dává vám smysl – pošlete ho prosím dál, ( lidem
i firmám).
ORGANIZÁTOR CHARITATIVNÍ AKCE :
ZLATÁ BRÁNA 2012, o. s.
Gorkého 90/48
602 00 BRNO
IČO : 27757309
Kontakty:
TEL: + 420 777 989 999
+ 420 603 531 682.
PhDr. Jiří Vlk
ing. Jiří Otřísal
Předseda
Místopředseda
Ve spolupráci s
WAVE – promotion ag.
Director: PhDr. Jiří Vlk
Mail adres:
jiri.vlk@wave-promotion.cz
Info@wave-promotion.cz
Info electric car: www.wave-promotion.cz
Phone mobil:
+420 775 357 888
Autor článku: WAVE – promotion ag.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png