Znáte ten pocit, když jste ,,v proudu“, v napojení, vše plyne jakoby samo od sebe  a ve vašem nitru panuje pokoj a mír? A pak přijdou dny, kdy to nejde, jste zablokovaní, zaseklí, cítíte se odpojení a otupělí a znepokojuje vás to?

Tak vás mohu uklidnit, že jde o celkem běžnou záležitost, která se děje mnoha vnímavým lidem. Samozřejmě, je potřeba rozlišovat mezi tím, jestli je je člověk ,,odpojen“ proto, že se vzdaluje volání své duše a jde sám proti sobě, a tím, když jste zarovnáni se svou intuicí a Vyšším Vedením a přesto se čas od času stane, že najednou visíte v mlze.

Podělím se teď s vámi o mou čerstvou zkušenost, protože není nad konkrétní příklad ze života.

Jako máma zažívám zvláštní střet energií: na jednu stranu jsem víc než dřív v uzemněném, hladce plynoucím proudu, a na stranu druhou zažívám ve vlnách pocity totální mlhy a odpojení od Vyššího Já.

Když je ale potřeba, vznikne jakási časoprostorová skulina, která mě znovu ,,zapne“, abych napsala nějaký vhled, inspirující článek, nebo vytvořila obraz.

Tyto stránky vlastně existují jen díky těmto časoprostorovým skulinám:).

Tentokrát to ale bylo jiné. Pocit nepříjemné bariéry a odříznutí od přirozených hladin Srdce-Vědomí trval už několik dnů a přestože jsem v důvěře nechala proces běžet, už mě ten podivný stav ,,otupělého autopilota“ zneklidňoval.

Ozvala se ve mě touha alespoň trošku vědět, co se děje. Zadívala jsem se z okna na večerní jasnou oblohu. Přede mnou se rozprostíral hvězdný pás Orionu ve své opojné záři, v záři Mistrovského Vědomí.

Promluvila jsem k nim naprosto bez obalu, tak, jak jsem se v tu chvíli cítila:

,,Já vím, že se teď z mnoha důvodů učím být uvolněná v ,,nevědění“. Vím, že je potřeba nelpět na jasném vhledu a nestavět si na něm celý svůj život. Ale cítím se smutná, protože v tomhle stavu vůbec nevnímám vaši přítomnost. A už takhle nemůžu. Vím, že jsme neustále ve spojení, ale prosím, opravdu teď potřebuju cítit, že jste se mnou. Dejte mi nějakou odpověď, cokoliv…“

No vida. Vnímám měkkce znějící smích milých Mistrů, naplněný pochopením a soucitem. Jak úlevné. Už jen tohle spojení, kdy moje srdce poskočí radostí a rozšiřuje se do prostoru, je pro mě dostatečnou odpovědí.

Vzápětí ale příchází další odpověď: Mistři nasměrují mou pozornost do mé náruče, v níž držím svého syna: ,,Máš pravdu, jsme ve spojení neustále. V mnohem těsnějším, než si myslíš – právě jednoho z nás, ze své hvězdné rodiny, držíš v náručí“.

Překvapeně vstřebávám to hřejivé světlo, vyzařující z mého maličkého syna, který se ke mě tiskne. Teď už chápu onen smích zase trošku jinak, než před chvílí. Pozoruju, jak se má vesmírná rodina shlukuje do atomů světla a tančí v oběhovém systému toho maličkého tělíčka.

Nosím na rukou maličkatý vesmír těhotný čistou Láskou a Nevinností, která rozpouští veškerou mlhu a pocity oddělení od svého vyššího vedení.

Vlastně je vše v pořádku tak jak je. I s tím, že se zapínám svým kanálem vědomě poněkud kolísavě. Proč by to taky mělo být denodenně, když mám své Nebe na Zemi neustále u sebe? 🙂 

V mém případě poslední ,,odpojení“ sloužilo k přenastavování Pole a ke zkušenosti spočinout déle v nevědění a  v důvěře, že není potřeba vždy vědomě vědět, co se děje a proč. A ano, přesto jsem se nakonec dozvěděla, k čemu to bylo:)

Jedna důležitá informace pro vás: napojení na Zdroj jste neustále a to, že jste odpojení, je ,,jen“ velmi reálně prožívaný pocit, který slouží mnoha různorodým účelům.

Například:

  • Vaši Průvodci přenstavují a kalibrují vaše Pole a potřebují, abyste jim do toho nemluvili svou vědomou myslí plnou programů:)
  • Vyšší Já vás chce navést k tomu, abyste změnili své plány a záměry
  • Není jiný způsob, jak vás donutit k odpočinku nebo odevzdání se
  • Vaše duše chce získat zkušenost soucitného pochopení s těmi, kteří v tomto stavu žijí celý život, aby rozvinula schopnost empatie a respektu vůči odlišné cestě lidí kolem vás

Pokud se tedy občas cítíte smutní, když se váš vnitřní hlas stáhne ze služby, věřte, že to má svůj vyšší účel a smysl. Pusťte to, nesnažte se cokoli měnit. A pokud potřebujete cítit podporu, tak jako já posledně, požádejte si o ní – zcela knkrétně, autenticky, ze srdce vyjádřete to, co právě potřebujete a věřte, že odpověď se dostaví.

P.S.: Pokud máte zkušenost se stavy napojení-odpojení od Vyššího Já a vidíte v nich nějaký smysl, podělte se o něj v komentářích pod článkem.

V napojení i odpojení,

Vaše Margot
www.anthea.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě