V pátek nastává zimní slunovrat – tedy den, kdy je nejdelší noc z celého roku. Tento den je určujícím dnem, kdy se temnota mění ve světlo a světlo vítězí. Hned v sobotu nás pak čeká vrchol úplňku jehož sílu už mnozí cítíme několik dní až týdnů předem. Tento vzácný úplněk na zimní slunovrat nás čeká zase až v roce 2094. Takže je to opravdu něco speciálního!

Já cítím tento den jako určující k narození lásky v nás. Kdo má nějaké bolesti spojené s prožíváním lásky, jistě v průběhu prosince procházel různými náročnými emocemi. Moji milí, nyní je doba, kdy to budete moci vědomě změnit a sami přetransformovat. Využijte toho a odsekněte bolesti svého srdce!

Mám totiž pocit jakoby se otevíraly veliké energetické dveře, kterými máme projít již oproštěni od slz drásajících naše srdce. Moje drahé božské duše, my nemáme právo trápit naše srdce! Rozhodněte se pro vděčnost za to, co nyní v životě máte. Rozhodněte se pro smíření, vyberte si štěstí ať se děje cokoli uchovávejte ve svém srdci naději a koukejte skrze tyto otevřené dveře dál.

Po 21:12 hodině 21.12.2018 se tyto dveře zavřou a již není vhodné se vracet k minulosti. Dovolte si proto vyřešit všechny bloky srdce do této doby a pak již jen jít svým životem dál bez strastí či bolesti.

Tip na meditaci k odpuštění: 
Proč vybírám zrovna odpuštění je zřejmé – pokud někomu neodpustíme, stále jej nosíme v sobě. Jeho energii v době, kdy nám ublížil máme stále aktivní a bolí nás z ní srdce. Proto si dovolte odpustit – nejprve sobě a následně všem, kteří Vám ublížili, nenaplnili Vaše očekávání nebo Vás podrazili.

– Rozsviť si svíci, energie žhnoucího ohně pomůže pročistit bloky na našem srdci
– Zavři si oči a dovol si zkoncentrovat chvíli na dech, jen nádech a výdech. Úplné uvolnění.
– Zopakuj si v duchu “Odpouštím si, Odpouštím si, Odpouštím si.” Dovol si prožít chvíli, kdy ukončuješ cyklus svých chyb a začínáš novou životní etapu.
– Představ si osoby, kterým bys ráda odpustila a také i jim řekni “Odpouštím Ti, jsi ode mě volná.” Běž postupně jednu po druhé a uvolni energetické osiny, které Vás svazují.
– Až budeš mít hotovo, dovol si prožít pocit, že právě nyní jsi volná – jsi tu pouze Ty a Tvá energie. Můžeš procítit, jaké vibrace máš bez toho, aby jsi nesla v srdci další osoby.
– Vítám Tě ve Tvém novém životě plném radosti a lásky.

Věřím, že se Vám všem podaří vstoupit do nového věku lásky v čistotě a radosti 

S láskou (jak jinak), Barunka.

Barbara Šušková
www.barbarasuskova.cz

 

P.S.: Kdo by si chtěl prožít vedenou meditaci odpuštění, může si ji koupit tadyhle:
https://barbarasuskova.cz/produkt/meditace-odpusteni/

 

Zdroj: https://www.facebook.com/barbarasuskovaoficial/photos/a.575958772561975/602461893244996/?type=1&theater


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě